Regli tarihi 21 22 nisan olanlar belirtilerimiz...beklentilerimiz...dualarımız..

MeleGim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2009
2.472
3
SELAM KIZLARbayanssulusmile hadi belirtilerimizi konusalımmmm gün sayalımmmm eyvahedigeldismile dua edelim el ele vererek:Saruboceq: adet tarihi 21 22 nisan olanlar ve katılmak isteyen arkadaslar liste yparak dualarımıza baslayalım diyorum:Saruboceq: ELELE VEREREK AYNI DERTTEN SIKINTISI OLANLAR ELELE VEREREK RABBİME SIGINALIM...VER REGLİ GÜNÜMÜZÜ BERABER SAYALIM BELİRTİLERİMİZ KONUSALIM BEN COK UMUTLUYUMMMM:eek: HADİİİ DOLUŞALIMMMMMM kaydirigubbakcemile3

:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:inşallaahhhh 9ayyy geçikirr adetimizzz:Saruboceq:

inşallah canım:Saruboceq: benim adetim 24 nisan ama belli olmuyo senin ne zaman belirtilerin varmı

inşallah canım:Saruboceq: benim adetim 24 nisan ama belli olmuyo senin ne zaman belirtilerin varmı

mrb cnm hoşgeldinsositososito benimde 22nisan cnm midemde bulantı var kasıgımda seyirme var o normaldede oluyor ama nebilim....cok nasir agrı kasıgmda...idrarımda koku ama sogan suyu içmiştim buay ondan sonra oldu diye şüpheleniyorum ara ara cok nadir belimde agrı sende varmı belirti yok kızz biz yine hamile diiliizz:bbo:

Benim regli günüm de 21 Nisan'dı. Ama bugün oldum :KK43: Hem de dayanamayıp test aldıktan bir saat sonra falan. mafoldumben Bu ay çok umutlanmıştım incir kürü yüzünden. Allah hayırlısını versin.

mrb cnm hoşgeldinsositososito benimde 22nisan cnm midemde bulantı var kasıgımda seyirme var o normaldede oluyor ama nebilim....cok nasir agrı kasıgmda...idrarımda koku ama sogan suyu içmiştim buay ondan sonra oldu diye şüpheleniyorum ara ara cok nadir belimde agrı sende varmı belirti yok kızz biz yine hamile diiliizz:bbo:

hoşbulduk canım ben fazla belirtilere takılmak istemiyorum adet olcagım zamandaki belirtilerde aynı oluyo o yüzden oluruna bıraktım inşallah bu ay hamişizdir:Saruboceq:

Benim regli günüm de 21 Nisan'dı. Ama bugün oldum :KK43: Hem de dayanamayıp test aldıktan bir saat sonra falan. mafoldumben Bu ay çok umutlanmıştım incir kürü yüzünden. Allah hayırlısını versin.

canım üzülme allah her şeyin hayırlısını versin bidahaki aya hamile kalırsın inşallah

cnm benimmm üzülmee allah hayrlısını versin inşallah...:Saruboceq:
hoşbulduk canım ben fazla belirtilere takılmak istemiyorum adet olcagım zamandaki belirtilerde aynı oluyo o yüzden oluruna bıraktım inşallah bu ay hamişizdir:Saruboceq:

haklsn cnm ya oluruna bırakmak lazım inşallah bitanem ya inşallah hamileyizdir:Saruboceq:

ınşallah hepınız hamıel kalmısınızdır..opuyorumnanaktan

İNŞALLAHH:Saruboceq::Saruboceq: BU MÜBAREK GÜNLERİN YÜZÜ SUYU HÜRMETİNE GÜLERİZ İNŞALLAH:Saruboceq:

Pelin, Meleğim, sağolun kızlar. Rabbim kucaklarımızı boş bırakmasın. Her seferinde bir iç burukluğu yaşıyor insan ama hayırlısı böyleymiş diyorum. Evvelki günden sonra tık yok, bir daha kırmızıları görmedim. Ama test de yaptım tekrar, her zaman olduğu gibi negatif... Benim reglim çok düzenliydi, bu kadar tutturursun, al sana mı dedi Allah bilmiyorum. Birkaç seferdir böyle. Bir gün geliyor, sonra iki-üç gün tatil, sonra yine başlıyor. Allah tahammül gücü, sabır versin hepimize.

Normalde hiç böyle bir şey olmuyorsa düşünebilirsin bence. Ama en iyisi mümkün olduğunca düşünmemek.yerimseniben Aklına gelince şarkı söyle, dua mırıldan içinden, bir şeyle uğraş falan... Benim sanırım stresten böyle oldu, bu ay çok taktım kafaya. Benim de ovulasyon günlerinden beri göğüslerim acıyordu. Ama maalesef...

esimde ayni seyleri soyluyor. insanin elinde degl sende biliyorsun, umutlaniyor. asiri sinirliyim cok dengesiz bir durumdayim bir uzulup bir seviniyorum, hic bu kadar bariz gel gitlerim olmamistida acaba diyorum o yuzden. Dua el lutfeeeeen :)

sende umutsuzluga kapilma, en onemlisi can sagligi, bir suru aylar var onunuzde, bu ay kismet degilse bizim de onumuzde elbette.

X