Regli gecıkmesı az beyaz akıntı

Kaç gün sonra idrarda çıkmaya başladı acaba?
1 hafta filan gecmıstı galiba ama var olan gebelık idrar da kesin sonuç vermesi için regli üstünden en az on gün sonra gosterır bazı kısıler mesela regli den önce ya da bi kaç gün sonra yapıp çıkması bethcg yukselmıs olduğu ıcın idrarda fakat işte herkeste yukselmeyebılıyor betahcg idrarda hemen en sağlıklısı idrardan bakmak isterseniz 10 gün regli üstünden geçmesi

5 gün kaldı adetime erken gebelik testi yaptım dün negatif çıktı 😔
Canım bende 3-4 gün kala reglıme kaset testle test yaptığım da öyle çıkmıştı güvenme hemen kaset testlere geç döllenme bile olabılır sagliklı olan regli gününün geçmesini bekle geçerse regli günü direk kan ver ordan baktır kesin sonuç verir

Canım bende 3-4 gün kala reglıme kaset testle test yaptığım da öyle çıkmıştı güvenme hemen kaset testlere geç döllenme bile olabılır sagliklı olan regli gününün geçmesini bekle geçerse regli günü direk kan ver ordan baktır kesin sonuç verir
Testin üstünde adetten 6 önce sonuç veriyor diye yazıyor ama

Canım benim benim aldığım testte de yazıyordu geç döllenme olduğu zaman isterse 10 gün önce yazsın cıkmayabıliyor en güzeli adet gectıkten sonra direk kan ver aynı şeyleri bende yaşadım çünkü
Önemli olan adet gecıkmesı düzenli regli oluyorsan gecıktıgı gibi adetin bir ıkı gün sonra yaptırdığın an çıkar kanda kesın

Kızlar adetim 7 gün gecitki ilk 3.gunu sonrasında ise 5.gununde idrar testi negatif çıktı 5. Günün de de kan verdim 3.9 çıktı bugün 7. Gün acaba erken gebelik mi yaşıyorum sizin fikriniz nedir bel ağrım ve karın ağrısı çekiyorum.

Kızlar adetim 7 gün gecitki ilk 3.gunu sonrasında ise 5.gununde idrar testi negatif çıktı 5. Günün de de kan verdim 3.9 çıktı bugün 7. Gün acaba erken gebelik mi yaşıyorum sizin fikriniz nedir bel ağrım ve karın ağrısı çekiyorum.
Geç döllenme olmuş yani geç yumurtladığın için geç yükselmiş değerin. 5 gün sonra tekrar kan ver hem anlamlı yükseliş olur. Hemde sürekli kan vermessin. Krampların bel ağrısı bebek burda demek zaten sakin ol.

X