Regli gecıkmesı az beyaz akıntı

rabia12345

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2024
33
10
32
Kızlar sorum olacak size 3 gün reglm gecıktı dün test yaptım negatifti sadece beyaz saydam gibi biraz biraz akıntım var başka bir belirtim yok reglim düzenlidir fakat 3 gün gecikti gebe olabılır miyim ?

Kızlar sorum olacak size 3 gün reglm gecıktı dün test yaptım negatifti sadece beyaz saydam gibi biraz biraz akıntım var başka bir belirtim yok reglim düzenlidir fakat 3 gün gecikti gebe olabılır miyim ?
Olabilrsin tabiki. O testler hemen pozitif çıkarmayabilir normaldir. Pazartesiye kadar regl olmazsan sağlık ocağına gidip kan vererek bak bence

Reglim 5 gün falan gecikti bende de beyaz akıntı oluyo hem de bel kasık ağrım da oluyor belimin ağrısından uyuyamıyorum erken gebelik testi negatif test negatif diye agrilarim için ilaç içtim bi sürü muallaktayim🫣

Reglim 5 gün falan gecikti bende de beyaz akıntı oluyo hem de bel kasık ağrım da oluyor belimin ağrısından uyuyamıyorum erken gebelik testi negatif test negatif diye agrilarim için ilaç içtim bi sürü muallaktayim🫣
Sadece gebelıkte parol içilebilir diye biliyorum keşke bekleseydınız biraz daha neyse hayırlısı ınsallah hamıle de olsanız insallah bisi olmaz bel ağrım pek yok benım de ama beklemedeyım

Merhaba kan verdiniz mi benimde beyaz akıntım oluyo ara ara adetim bir gün gecikti bakalım yarın alabilirsem test yapacağım

Yaaa kızlar benimde göğüs uçlarımda ağrı oluyor dokununca hiç olmazdı ilk defa oldu ilişkiden 1 gün sonra başladı ve hala devam ediyor 1 hafta oldu hamiş olabilirmiyim?🙄

Ben 5 üstü gebelik var diye biliyordum. İnşallah yükselir hayırlısıyla rabbim g

Beklemek çok zor ya 3 aydır bebek istiyoruz 32 yaşındayım olmaz diye çok korkuyorum yada zor olur diye hayırlısı bakalım teşekkür ederim 🙏
Bende 6 aydır deniyorum benim yaşım da 30 ümidini sakın kaybetme kaybedince asıl olmuyor bu ay sadece betahcg yukseldı fakat kımyasal gebelıkte olabılır o yüzden ben de bekliyorum Allah hepımızın gönlüne göre versin

Bende 6 aydır deniyorum benim yaşım da 30 ümidini sakın kaybetme kaybedince asıl olmuyor bu ay sadece betahcg yukseldı fakat kımyasal gebelıkte olabılır o yüzden ben de bekliyorum Allah hepımızın gönlüne göre versin
😭 yaa kimseye anlatamıyorum ben sizin gibi güzel insanlarla dertleşmek çok iyi geliyor hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin Rabbimin mucizeleri seninle olsun 🙏

X