Gebeliğe Hazırlık Regle 6-7 gün kala hamile kalınır mı?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

zeze3434

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2024
9
1
23
Merhaba hanımlar, ben mart ayında 9 haftalık ilk bebeğimi kaybettim hiç kolay zamanlar geçirmedim her günüm ağlama sinir krizleri stresle geçti ve maalesef karnımda ölmüş bebeğim bunu da 2 hafta sonra leke gelince anladım ve apar topar kürtaj olmak zorunda kaldım şimdi tekrardan gebelik düşünüyorum inşallah sağlıklı ve hayırlı bir şekilde olur dilerim ki her isteyene rabbim sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin benim sorum adete 6-7 gün kala ilişki ile hamile kalınabilir mi uzun zamandır da korunmadan ilişki yaşamadık eşimle sperm kalitesi de uzun zamandır 40 gün kadar ilişki yaşamadığımız için iyidir diye düşünüyorum sizlerin güzel yanıtlarınızı bekliyorum teşekkür ederim şuanda da belirti olarak belim ağrıyor ilk gebelik belirtim de bel ağrısıydı

Normalde adete 6 7 gün kala yumurtlama olmaz ama geç yumurtladıysan hamilelik ihtimali olabilir tabi. Takip ediyo muydun ovulasyon testi ile

Normalde adete 6 7 gün kala yumurtlama olmaz ama geç yumurtladıysan hamilelik ihtimali olabilir tabi. Takip ediyo muydun ovulasyon testi ile
Hayır etmiyorum ama belki bir ümit çünkü ilk hamileliğimde 4-5 aya yakın kadın doğum ilacı kullandım bırakır bırakmaz ilk ay hamile kaldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…