Reglden 2 gün önce korunmasız ilişki?

pkrsnm

Guru
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2010
201
229
Merhaba,
Bakıyorum da buraya yazmayalı yıllaaaar olmuş :)
Şimdi kızlar, size şöyle bir sorum olacak.
Bizim hali hazırda 7 yaşında bir oğlumuz var ve 2. çocuk istemiyoruz. Ama eşim, sanki sistemin bir açığını bulmuş gibi regl tarihim öncesi içeri boşalıyor, nasılsa hamilelik olmaz diye.
Geçen ay da bu işi yaptı ve ben 3 gün sonrasında regl oldum. Normalde reglim saat gibidir, olacağım dakikayı bilirim o derece...
Bu ay da 7 Ekim'de bu haltı yedi ve en geç beklediğim regl tarihim olan 9 Ekim'de ben regl olmadım.

İşin tuhaf tarafı, bu ilişki sonrası inanılmaz kasık ve bel ağrısı yaşadım, tıpkı regl belirtileri gibi. Ama bu belirtiler de bugün itibariyle kayboldu. Benim bildiğim kadarıyla, reglin hemen öncesi hamile kalma ihtimali yok denecek kadar düşük.

Peki, bir önceki ay regl olmama rağmen yine de hamile kalmış olabilir miyim? Bence olamam ama yine de bu tarz tecrübe yaşayan birileri varsa belki bana destek olabilir.

Bu ilişkiden beri 3 gün geçti ve ben beklediğim tarihte regl olmadım. Sizce ne zaman test yapmalıyım?

regl gününüzün 10. Veya 12. Günü hangi güne denk geliyor o günler test yapın birde kan verinderim ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…