Regl olup hamile olan var mı

Bey-zaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2024
76
12
22
Normal günümde regl oldum regl olmadan bir kaç gün önce kan vermiştim negatifti regl olup hamile olan var mı

Evet daha önce hamilelik yaşadım olmaz ama akrabamız var hamile olup regl olmuş her vücut farklı

Canım kanın negatif çıktıysa bi bak bakalım regline. Yoğunluğu rengi ve uzunluğu. Ona göre tahmin edebilirsin, reglin bitince de birkaç gün sonra kanı/idrar testini tekrarlarsın en kötü.

Normal günümde regl oldum regl olmadan bir kaç gün önce kan vermiştim negatifti regl olup hamile olan var mı
Oğluma hamile olduğumu bilmeden üç günlük bir regli dönemi geçirdim hemde tam günündeydi doktoruma sorduğumda da böyle hastalarım oluyor olabilir böyle şeyler demişti

Oğluma hamile olduğumu bilmeden üç günlük bir regli dönemi geçirdim hemde tam günündeydi doktoruma sorduğumda da böyle hastalarım oluyor olabilir böyle şeyler demişti
Daha sonra ne zaman ve nasıl öğrendiniz hamileleğinizi ve regliniz normal miydi her zamanki gibi miydi yani

Normalde de regliniz 3 gün mü sürer?

O zamanlar altı gün falan sürüyordu ama üçüncü günde kesiliyordu diğer günler az az oluyordum o yüzden anlamamıştım zaten regli sancısı için gitmiştim hamile olduğumu öğrenmiştim
Her ay olduğu kadar yoğun muydu kanama?

O zamanlar altı gün falan sürüyordu ama üçüncü günde kesiliyordu diğer günler az az oluyordum o yüzden anlamamıştım zaten regli sancısı için gitmiştim hamile olduğumu öğrenmiştim
Ama neyden şüphelenip gebelik testi yapıldı iğne yaptırmaya gitmişsiniz sonuçta. Merak ettim ya ilk kez birinden duyuyorum

Ama neyden şüphelenip gebelik testi yapıldı iğne yaptırmaya gitmişsiniz sonuçta. Merak ettim ya ilk kez birinden duyuyorum
Test yapılmadı özel hastaneye gittim doktora her ay şiddetli sancım olduğunu dile getirince gelin bi ultrasondan bakalım dedi o zaman anlarız dedi sonra ögrendim işte ayrıca biraz araştırın ben değil bir çok kişi var böyle merak etmeyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…