Regl olup hamile olan var mı

Senin de sorunların var heralde olmıycağını biliyorum hamilelik yaşadım diyorum belki yaşayan vardır böyle
hem olmayacağını biliyorum diyorsun hem bi akrabam regl oldu her vücut farklı diyorsun. kendinle çelişiyorsun resmen. gebelikte çeşitli sebeplerden kanama olabilir ancak regl mümkün değil regl demeyin her kanamaya. kendi bedeninizde yaşadığınız fizyolojik olayın bile ne olduğu hakkında en ufak bilginiz yok. şimdi iddialaşırsın da sen benimle akrabam regl oldu diye. o yüzden daha fazla tartışmaya gerek yok canım sen haklısın tamam

Test yapılmadı özel hastaneye gittim doktora her ay şiddetli sancım olduğunu dile getirince gelin bi ultrasondan bakalım dedi o zaman anlarız dedi sonra ögrendim işte ayrıca biraz araştırın ben değil bir çok kişi var böyle merak etmeyin 😂😂
Demek ki regl dışı başka bir kanamaydı 😅 allahtan sağ salim almışsınız kucağınıza 🤗

Hayır bildiğiniz regl olmuştum 😂😂kanama durumu bambaşka bişey yani ikisi ayırt edilebilir 😆 teşekkürler
Vallah bire bir ilk kez şahit oldum. Hani duyuyordum işte diyenleri ‘akrabam regl olmuş farkında değil gebeymiş’ inanmıyordum 🤣🤣🤣

ben şuan öyle bişey yaşadım kızlar
adetim normal gününden 2gun geç geldi ve çok yoğun oldu
adetimin 6.gununde bitip tekrar kanama ve ağrı başlayınca acile gittim
ve beta değerim 470 vajinal ultrason da kese gördü

Normal günümde regl oldum regl olmadan bir kaç gün önce kan vermiştim negatifti regl olup hamile olan var mı
Ben regl oldum normal duzeyde normal sekilde 10 gun sonra cok sanciyla hastaneye gittik tekrar kanamam oldu agir sekilde anlam veremedim be gittigimde hamileydim dusuk yapiyordum ilaclarla tuttular ve benegim dogdu

Şu an hamilelik sağlıklı bir şekilde ilerliyor mu?

ilerlemesi imkansız biseydi bugün kan verdim beta 94 e düşmüş ama hala anlamış değilim
hangi ara oldu o kadar kanamaya nasıl kese gördü ve beta o değerde çıktı bende soktayim
Sağlıklı ilerleyen örnekler yukarı da varya o yüzden belki dedim sizin de öyledir

Aynı şeyi bende yaşadım haziranda regl oldum 1 hafta sonra tekrar ara kanama yaşadım hamileymişim ve dış gebelik ile sonuçlandı. Bence o oldugumuzu regl sandım bende ama oda dış gebelik veya düşükten olan birşeydi karıştı birbirine

Peki neden olduğu araştırıldı mı ?
geçen ay bir kadın doğuma gitmiştim durumu anlattım 2 yıldır istiyoruz düşük oldu ve 1 buçuk yıl
önce de kimyasal oldu daha da olmadı diye muayene de bişey çıkmadı bana rahim filmi önermişti
sonra ki ay bunu yaşadım

Aynı şeyi bende yaşadım haziranda regl oldum 1 hafta sonra tekrar ara kanama yaşadım hamileymişim ve dış gebelik ile sonuçlandı. Bence o oldugumuzu regl sandım bende ama oda dış gebelik veya düşükten olan birşeydi karıştı birbirine
bende açıkçası dış gebelikten çok korktum ama kese gördüm dedi acildeki kız
zaten bugün de değerim düştü şükür

geçen ay bir kadın doğuma gitmiştim durumu anlattım 2 yıldır istiyoruz düşük oldu ve 1 buçuk yıl
önce de kimyasal oldu daha da olmadı diye muayene de bişey çıkmadı bana rahim filmi önermişti
sonra ki ay bunu yaşadım
Kan pıhtılaşması mı ne oluyormuş sanırım. O da yok herhalde siz de

Kan pıhtılaşması mı ne oluyormuş sanırım. O da yok herhalde siz de
benim iki kızım var 3.yu istiyorz 2 yıldır hiçbir doktor demedi kan pıhtılaşma olabilir
diye nasıl yapılıyor onun testi açıkçası ben ilk kızıma hamile kalmadan önce de ikinci kızıma
da kalmadan önce kimyasal gebelikler yasadim

benim iki kızım var 3.yu istiyorz 2 yıldır hiçbir doktor demedi kan pıhtılaşma olabilir
diye nasıl yapılıyor onun testi açıkçası ben ilk kızıma hamile kalmadan önce de ikinci kızıma
da kalmadan önce kimyasal gebelikler yasadim
Kan testiyle sanırım bilemedim doktora bi danışın

X