Regl olmama rağmen hamile kalmam mümkün mü?

songul001

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2010
16
0
merhaba ben yeni katıldım aranıza benim merak ettiğim bişey vardı aydınlatısanız sevinirim ben eşimle regl olduğum ilk gün ilişkiye girdim korundu ama bittikden bi gün sonra tekrar beraber olduk yine korundu acaba hamile kalmış olabilirmiyim aydınlatırsanız sevinirim tşk ederim

merhaba ben yeni katıldım aranıza benim merak ettiğim bişey vardı aydınlatısanız sevinirim ben eşimle regl olduğum ilk gün ilişkiye girdim korundu ama bittikden bi gün sonra tekrar beraber olduk yine korundu acaba hamile kalmış olabilirmiyim aydınlatırsanız sevinirim tşk ederim

adetin ilk gününde hamile kalman imkansız, bittikten 1 gün sonrası için aynı şeyi söyleyemicem çünkü kimisinin yumurtası erken çatlayabiliyo, ama onda da korundu diyosun bence hiç ihtimal yok canım yerimseniben eğer istiyosanız 10-18. günler arası korunmasız ilişki öneririm yerimseniben

tşk ederim canım aytınlattığın için ya bi sorum daha olacak mide bulantım var bide gögüslerimde ağrı oluyo regl günümde yakın onunla alakalı olabilirmi şuan düşünmyoruz eşim askerde olduğu için o yüzden bu kadar panik yapıyorum

bence haöile kalma ihtimalin çok düşük biide ya güzelim adetliyken ilişkide bulunmak ne derece doğru bi araştırsana hemde birinci günü
ben birinci günü yerimden bile kalkamam

X