Regl olmak için

Eylueylul1148

Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2022
231
40
23
Kızlar selam umarım doğru konuya başlık açmışımdır regl olmam lazımdı 2 gün oldu olmadım da çok stresli bir aydı ve alkol ağrı kesici falan kullandım derken normal geliyor ama tatile gideceğim o yüzden regl olmam lazım sizce adet söktürücü içsem düzenim daha da bozulur mu ya da ne yapmalıyım ne çay içmeliyim yardımcı olur musunuz

Bende sizinle aynı durumdayım adetim 2 hafta gecikti adet sökücü içtim ilaç biteli 3 gün oldu ama yine olamadım tatile gidicem bende gitmeden olmak istiyorum ama zor gibi görünüyor siz evliyseniz test yapabilirsiniz. Belki hamilelik olabilir.

Yok hayır ilişkim olmadı hiç geçen ay da zaten adet oldum havalar falan da çok sıcak belki o yüzden gecikiyordur ama siz ilaç içip olamadıysanız bir tekrar doktora görünün

Stres çok etkiliyor canım. Normalde 20 günde olan ben depremde neredeyse 40 gün adet olamadım. Sebebini ortadan kaldırman lazım.

Ankisiyeteyi atlatmış biri olarak İzzet Güllüyü öneriyorum canım. YouTubede videoları var. Sürekli dinlemen lazım ama. O düşünceleri kendine kabullendirmen için telkin yani sureklilik önemli. Ben bu şekilde kurtuldum. Nadiren cereyan ediyor.

Ay çok teşekkür ederim deneyeceğim hayat antidepresanla geçmiyo

Ay çok teşekkür ederim deneyeceğim hayat antidepresanla geçmiyo
Sıkılmadan izle canım. Kulak ver söylediklerine. Ben bazı günler ağlayarak izliyordum. Hayat öyle ki çekilmez hale gelmişti. İzzet hocadan Allah razı olsun. Kliniğiniğini gizliyor. Yoksa elini öpmeye gidecektim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…