regl oldum

ben de ikidir adet sancısı yaşamadım....

düzensizlik olabiliyor mu bende 2. adet olmadım

4 ay sonunda nihayet bende oldumsüprizzzzz öyle sessiz sedasız geldi :)))

evet zeacım benim de sessiz sedasız geldi.zaten adet ağrım olmazdı.ama sütüm azalmıştı.adet olunca bu yüzden olduğunu anladım.yoksa çok üzülmüştüm

gözünüz aydın kızlar.
bende 24 de olmuştum bakalım bu ayda aynı zamanmı olucam
bekliyorum gelsin diye

2. defa adet olan var mı merak ediyorum ben daha olmadım dr sordum düzensizlik olabilir miş

valla bende kara kara düşünürken niyahet geldi biraz geçikmeli oldu ama olsun gelsin de nasıl gelirse gelsin

beni gören var mı yazıyorum kimse cevaplamıyor 2. kez adet olan var mı

27 aralıkta doğum yaptım 3 martta adet oldum normal adet yani

ben de sabırsızlıkla 3. yü olmayı bekliyorum..
normal zamanı geçticoktan.
ama düzensizlik olur dediler de içim rahatladı...

ben hala olmadım normalmiş galiba düzensizlik

ayy yazmayı unutmulum ben de geçen hafta 2. kez adet oldum

çok şükür 2. kez adet oldum

hadi gözünüz aydın. ben hala beklemedeyim.. 40ım dolmadan bi 5 gunluk hafif kanamam oldu regl sandım ama doktorum ara kanama o regl değil dedi hala tık yok.. neyse şikayetçi değilim şahsen :)

of yaa ben kırktan 2 hafta sonra bir kez adet gibi bişiy oldum. adet sandım çünkü adete benziyordu. fakat 2 gün sürmedi. sonrasında hala tık yok. gecen 2 tane gebelik testi aldım nolur nolmaz diye. bulunsun di mi ama off ya çok stresli bi halmiş..

Son düzenleme:
hala emzirdiğimiz için bazılarımız adet görmeyebiliyoruz ama hamile olduğumuz anlamınada gelmez yinede tedbiri elden bırakmamak lazım arkadaşlar DıKKAT..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…