regl oldum

acaba olunca göbüş de gidermi ben vericem yerde + 3 kilo almışım da...... söylemesi ayıp

acaba olunca göbüş de gidermi ben vericem yerde + 3 kilo almışım da...... söylemesi ayıp

valla söylemesi ayıp aynen kilom arttı 3 kilo
napcaz biz ya:çok üzgünüm:
ama olunca göbüş falan gitmiyo üzgünüm canım sadece kendini şiş hissetmiyorsun
tartıda farketmiyor
en azından bende farketmedi:1shok:

bende 12 aralıkta doğum yaptım 2 martta adet oldum.. benimde aksine kilolar hızla gidiyo ama çok yemek yiyemiyorum zaten zorlasamda yiyemiyorum.sütümde normal şimdilik :)

7 aralıkta doğum yaptım,38 günlükken kanamam kesildi, 1 martta adet oldum amannn çokta ii oldu:emir_bebek:

2 .kez adet olan var mı düzenli oluyor musunuz

Ben23 kasımda doğum yaptım ama hala adet görmedim azda olsa sürekli kızımı emziriyorum belkide ondandır

Bende de durum aynı kelebeğim.Ben değil ama eşim korkuyor.Nasıl anlayacağız hamile olup olmadığını diyor.Ben niye gamsızım bu konuda bilmiyorum.Hamile kalırsam kalırım ne olcak yani..gibi...Kalmam ama..Olmaz yani bence..

şubatın 24 de şaldır şaldır adet oldum ben böyle birşey görmedim doğrusu.
inşallah bi aksaklık olmazda bu ayın 24 detekrar olurum şaldır şaldır olmaya razıyım anlıyacağınız.

bu arada hani derlerya doğum yapınca adet ağrın geçer filan diyetest edildi onaylandı
evet ben hamilelikten önce delirecek kadar çok ağrıyan karnm doğumdan sonra hiç ama hiç
ağrımadı keramet doğurmaktaymış ben geç kalmışım keşke daha önce doğursaymışım

bende 7 şubatta adet oldum ama mart 15 oldu tık yok hala yoksa genemi hamileyimmmmmmmmmdelikafadulden

şubatın 24 de şaldır şaldır adet oldum ben böyle birşey görmedim doğrusu.
inşallah bi aksaklık olmazda bu ayın 24 detekrar olurum şaldır şaldır olmaya razıyım anlıyacağınız.

bu arada hani derlerya doğum yapınca adet ağrın geçer filan diyetest edildi onaylandı
evet ben hamilelikten önce delirecek kadar çok ağrıyan karnm doğumdan sonra hiç ama hiç
ağrımadı keramet doğurmaktaymış ben geç kalmışım keşke daha önce doğursaymışım

Elvira sen sezeryan olmuştun di mi?Rahatlattın beni vallahi.Benim de adetlerim çok sancılı geçerdi.Bana da doğurunca geçer dediler.Sezeryan olduğum için yine eskisi gibi olur diye düşünmüştüm.Demek ki sezeryanla doğum yapanlarda da sancı geçebiliyormuş.Ay çok sevindim:dance:İnşallah artık ben de adet görürken sancılanmam:Saruboceq:

Elvira sen sezeryan olmuştun di mi?Rahatlattın beni vallahi.Benim de adetlerim çok sancılı geçerdi.Bana da doğurunca geçer dediler.Sezeryan olduğum için yine eskisi gibi olur diye düşünmüştüm.Demek ki sezeryanla doğum yapanlarda da sancı geçebiliyormuş.Ay çok sevindim:dance:İnşallah artık ben de adet görürken sancılanmam:Saruboceq:

edolinacım evet canım sezeryanla doğum yaptım. bende eskisi gibi olur diye tahmin ediyordum heran hazır ve nazır bekledim ağrım gelir diye ama tık yoktu. pek sevdim be bu adet olma işini:roflol: önceden sancılardan nefret ediyormuşum yeni anladımsırnaşık şey

arkadaşlar moralım bozuldu şimdi.aralık 11 dogum yaptım,kırk gun kanamam oldu ve bir daha tık yok. şimdi duşunuyorum normal mi acaba?

canım ben de daha adet olmadım 40gün kanamam oldu benim de..nasıl olacak bilmiyorum..esasında adet olmayı çok istiyorum şişlik var sanki patlayacak gibiyim..

7 aralıkta doğum yaptım,38 günlükken kanamam kesildi, 1 martta adet oldum amannn çokta ii oldu:emir_bebek:

alla allaaaa ben 15 martta gene adet oldum 3 gün oldu hala dewam ediyor,ne ağrım ne sızım var.....ufff normal mi acaba ayda 2 kez olmakk-tatlicadiarzu-

off bende kanama bitmek tükenmek bilmedi doğumdan beri.

kırkbası olduktan sonra 2 kere adet oldum.
2. adetimden 1 hafta sonra da 4 gün kadar süren bi kanama daha..
yakında da 3. adetimi olurum heralde :bbo:

6 aralıkta doğum yaptım 15 ocakta kırkım çıktı 12 martta adet oldum tam 1 sene üstüne a.s
oğlumdada aynı şekilde olmuştum 12 aralık son adet tarihimdi bidahaki sene 12 aralıkta adet olmuştum benimki şaşmaz kaldığım yerden devam ettim:roflol:

bende 7 şubatta adet oldum ama mart 15 oldu tık yok hala yoksa genemi hamileyimmmmmmmmmdelikafadulden

Zeynepcim ben de aynen 8 şubatta adet oldum şimdi hala tık yok. Hamile değilimdir :CüvCüv:inşallah demi Belki de 2009 kasım ya da aralık anneleri oluruz genedelikafadulden (İnş. olmaz şaka yaptım) Ne zaman düzene girer acaba:uhm: şimdi bunu stres yapmaya başladık yaw Sanki bi işler yapıyomuşuz gibi:asigim:

X