Regl görüp gebe kalanlar..?

Gunnurcum dogum kontrol haplarini ben cok saglikli oldugunu dusunmuyorum.Bir defa ertesi gun hapi kullandim ve tovbe ettim yani mahvetti butun duzenimi :) dogum kontrol baslayacaktim ama sigara kullandigim icin olmadi

Daha regl olmadınmı kuzucum test yapsanaa ben catladım meraktan

ben hamileliğimin 3 ayında da adet gördüm.. de belirttiğiniz sendromlar vardı bitek iştahım cok açılmıştı. 4. ayda öğrendim 4 aylık hamile olduğumu test yapın bence anca öyle ortaya çıkar...

3 ayda da normal kanaman mı oldu? bazıları açık renk/pembe ya da kahverengi diyor? Ben de bu ay erken regl oldm acaba mı diorm çünkü 2 günde btti ve karnımda ara ara sancı hissediyorum,bi sağda bi solda,şişkinlk falan var ama kanama durdu..ilginç oldu anlayamadm bşy

bende bu ay 1 gun erken regl oldum bugunde4. günüm ve az gelmıs ama benım zaten 4 5 gün sürer.yalnız adet sancım ılk gun olurdu benım bugun 4. gün ve kasıklarım ara ara agrıyo hala gece sag kasıgım ıkı buklum etti bıcak saplanır gıbı.birde dizlerimdede yogun bi agrı var ıstahsızlık var..olabılırmı ki..adet oldummu hersey bıterdı aa bu sefer adet olgm halde kafamda bi şüphe???

:/ adetıme 2 hafta var benden acık pempe pıhtılı kanama geldı kızlar

Rengi biraz açıktı normalden ama baya geliyordu ve de tam gunünde geliyordu.. Ayrıca da normalde 4 Maximum 5 gün sürerdi adetim o 3 ayda da aynı sekilde geldi anlamamıştım yani.. Ha bide feci kabızdım o aralar basur da ortaya çıkmıştı kıvranıyordum ağrıdan...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…