regl gecikince test için ilk idrar olması mı lazım

gunesyerinde

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2024
5
0
23
9 gün geciktiğimde idrar testi yaptırdım ama öğleden sonra ve negatif çıktı. test yapmak aklımda olmadığı için su içmiştim baya idrarırım rengi açıktı. acaba bu testi etkiler mi? 11. gün olacak hala regl olmadım çünkü ve normalde bu kadar gecikmezdim.

Bide kan testi yaptırın ama baya gecikmiş idrardada çıkması gerekiyor du genelde kadınların bir sene içinde bir gün böyle geçiriyormuş stres yapacağınız bir şey oldumu ve ya istiyormusunuz gebelik

yumurtlama dönemimde hep korunarak yapmıştık ve gebelik istemiyorum adetim sökülsün diye adaçayı soğan çayı içmiştim 2şer bardak o gün acaba o yanlış etkiler mi testin sonucunu

Bide kan testi yaptırın ama baya gecikmiş idrardada çıkması gerekiyor du genelde kadınların bir sene içinde bir gün böyle geçiriyormuş stres yapacağınız bir şey oldumu ve ya istiyormusunuz gebelik
yumurtlama dönemimde hep korunarak yapmıştık ve gebelik istemiyorum adetim sökülsün diye adaçayı soğan çayı içmiştim 2şer bardak o gün acaba o yanlış etkiler mi testin sonucunu

Bende adet olamayınca ada çayı yeşil çay tarzı zencefil falan bunlar genelde adet söküyor beni.kisini söküyor yani hamile olmadığıma emin oluyorum mesela geçen ay kan testi verdim korunuyoruz ama ne olur ne olmaz diye günüm geçmişti hamile olmadığı öğrenince bunları yaptım söktü beni.kisini ondan baya önce yani korunmuyorduk baya baya once 2 hafta kadar olmadı bende hamileyim diye bir sey yapmadim kan testi yaptım çıkmadi doktor tarlus verdi içtim ilaci icmem bir hafya surdü anca adet oldum ondan sonra yakınimın tavsiyesiyle adet olamayınca olmak için ilaç değilde bitkisel çaylar yapıyorum hem daha çok rahatlatıyor beni hemde daha hızlı söküyor papatya çayıda iyi gelir ama hazır almayın bence böyle

2 gün gecikme de bile akşam ki idrarla test yaptım kıpkırmızı olmuştu

Size şöyle diyeyim, eşim nöbetçiydi sabah gelirken test al nöbetçi eczaneden dedim. Gelene kadar ilk idrarımı yaptım hatta geldiğinde 5dk önce tuvalete girmiştim. Sırf gelsin diye deliler gibi su içtim ve o şekilde test yaptım direk pozitif çıktı kaset test ve erken gebelik testim. Pozitif olsaydı bu kadar gecikmeye her türlü çıkardı diye düşünüyorum

evet gece regl oldumm

20 gün gecikme idrarda çıkardı değil mi hala adet olamadım annem rahatsız kemoterapi görüyor kendime hastane vakti bulamıyorum idrar testi yaptım 5-6 kere aralıklarla son olan 20. günü hala negatifti suan 24. gün gecikmeden sürekli kasık batması,akıntı,göğüs şişliği yaşıyorum çıkar mıydı şimdiye

Hımm 20 gün fazla bence benimd3 öyleydi 2 hafta gecikmişti doktora gittim doktor verdiği şey tarsus adet olamıyorum karnım şiş rahatsızım kullandım kullandıktan tam hatırlamıyorum ama 5 gün sonra falan adet oldum oda gelmiyordu resmen yakınım tavsiyesiyle bitki çayları ve zencefil çok iyi söktü

Yani benimde 20 günden fazla gecikti bence hamile değilseniz bir an önce kendinize bakmayı bi kadın doğuma başvurun bence çünkü olmadıkça adet günün değisir sıkıntı bence Allah korusun kist oluşma riskide var annen inşallah iyileşir çok geçmiş olsun Allah şifa versin insallah

Belli olmaz ama aynı durumu bende yaşadım

Bende sizn gibiym adetm gectı 4. 5. 6. Gunler test yaptm 7. Gun kan testı hepsı negatıf bugun gene ıdrar testi yaptm negatıf ama hala adet gormedm cok gergınım

adacayi icmistim 1 2 gün gelmedi benim sordugum 20 gün gecikmede idrarda çıkar mıydı herkes çıkar diyor tam rahatlayacağım birilerinin işte yprumlarını görüyorum geriliyorum düşünmüyorum şuan teşekkür ederim umarım iyileşir benim sorum 20 gün gecikmede çıkmalıydı değil mi

Zencefil cayı nasıl tukettinz
Zencefil tozunu çok acı olduğu için isteğe bağlı ama ya tatlı kaşığı yada çay kaşığı şu bardağına koy bal tatlı kaşığı kadar sıcak su koy üzerine bu kadar yani kendin nasil icebiliyorsan öyle çok acı ama etkili ve çoğu şeye iyi geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…