regl bitiminden sonra regl olacak gibi belirti alıp gebe olduğunu öğrenenler

Yeniden48

Guru
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2009
608
1.413
slm kızlar adet günümde sancılı şekilde 2 gün kanama oldu 3ve 4.günler kanama olmadı bitti ama sırt ,bel ,bacak , göğüs ağrısı ve tatlı yeme isteğim devam ediyor çok açlık oluyor bu durumla karşılaşıp idrar tahlili yapıp gebe olduğunu öğrenen varmı üstünü görme gibi hissediyorum neolur yazın test yapmak istiyorum bebiş özlemi inşallah vardır:26:

Söyledğin şeyleri yaşamadım ama duduklarıma göre üstüne görme de kanama çok fazla olmuyor. Senin 2 gün kanaman nasıldı? Normalden daha azsa eğer test yap istersen.

bende bu ay çok kafama taktım reglimi 8 gün gecikmeli gördüm ama normal yoğunlukta 5 gün sürdü hatta ilk 3 gün aşırı yoğun.. üstüne görme falan olma ihtimali hiç yok dimi:KK43: yani heralde bu kadar yoğun olmuyodur o üstüne görme..

slm kızlar adet günümde sancılı şekilde 2 gün kanama oldu 3ve 4.günler kanama olmadı bitti ama sırt ,bel ,bacak , göğüs ağrısı ve tatlı yeme isteğim devam ediyor çok açlık oluyor bu durumla karşılaşıp idrar tahlili yapıp gebe olduğunu öğrenen varmı üstünü görme gibi hissediyorum neolur yazın test yapmak istiyorum bebiş özlemi inşallah vardır:26:

canım aynı durumu bende yaşıyorum şu an. 2.5 gün çok sancılı adet sonra kesildi bıçak gibi. normalde 7 gün sürer. ne oldu sen test yaptırdın mı?

canım aynı durumu bende yaşıyorum şu an. 2.5 gün çok sancılı adet sonra kesildi bıçak gibi. normalde 7 gün sürer. ne oldu sen test yaptırdın mı?

evet canım test yaptım gebelik falan yok bu ayda ümitler boşa çıktı ilk kez böyle oldu diye acaba dedim 2 gün süren regl ardından 5 gün sonra yaptım test ve negatif peki sen test yaptınmı

evet canım test yaptım gebelik falan yok bu ayda ümitler boşa çıktı ilk kez böyle oldu diye acaba dedim 2 gün süren regl ardından 5 gün sonra yaptım test ve negatif peki sen test yaptınmı

evet canım bende dün test yaptım negatif :) hayırlısı olsun. adetin kısalması mevsimsel ve psikolojik olabilir diye düşündüm. önümüzdeki maçlara bakıcaz artık :)

merhaba kızlar bendede aynı durum var adetim geçen ay gecikmişti ama oldum bu ay 2 gün var olmama ama içimden bir ses test al yap diyor acaba hamile miyim aynı adet belirtileri var ve hafif bir bulantı adet belirtisi gibi olupta hamile olduğunu öğrenen var mı aranızda :):KK64:

evet canım bende dün test yaptım negatif :) hayırlısı olsun. adetin kısalması mevsimsel ve psikolojik olabilir diye düşündüm. önümüzdeki maçlara bakıcaz artık :)

hayırlısı olsun yılmak yok canım biz isteyelim sabırla maça devam dediğin gibi:KK66:

merhaba kızlar bendede aynı durum var adetim geçen ay gecikmişti ama oldum bu ay 2 gün var olmama ama içimden bir ses test al yap diyor acaba hamile miyim aynı adet belirtileri var ve hafif bir bulantı adet belirtisi gibi olupta hamile olduğunu öğrenen var mı aranızda :):KK64:

bendede oluyor canım 1 senedir bebiş istiyoruz 3aydır hep bu tür belirtiler olup sonra regl oluyorum anlayamadım neden, inşallah hamişsindir

Kızlar benimde regl biteli 7 gün oldu.Normal süremde regl oldum.Fakat bittikten 5 gün sonra adet öncesi belirtilerim tekrar başladı.Anlamadım??Böyle bir durumla karşılaşan var mı?Bu platformu çook seviyorum aradığı herşeyi burada bulabiliyor insan :)

mrb canım büyük ihtimale yumurtan çatlamıştır.çünkü adetten sonraki bu belirtiler bendede oluyor dr gittim yumurtan çatlamış dedi.bence seninkide ondandır.:KK16:hamileliği düşünüyorsan çalışmalara başla.çünkü yumurtanın yaşma süresi 3 gündür.ve hamile kalmak şansı yüzde 99 dur.:KK71::KK71::KK71:sana kolay gelsin..

mrb canım büyük ihtimale yumurtan çatlamıştır.çünkü adetten sonraki bu belirtiler bendede oluyor dr gittim yumurtan çatlamış dedi.bence seninkide ondandır.:KK16:hamileliği düşünüyorsan çalışmalara başla.çünkü yumurtanın yaşma süresi 3 gündür.ve hamile kalmak şansı yüzde 99 dur.:KK71::KK71::KK71:sana kolay gelsin..

Çook teşekkür ederim cevabın için :) Yüreğime su serptin :KK52: Allah razı olsun canım.Açıkçası endişelenmiştim bir sorun mu var diye.Sağlıcakla ve mutlu kal :KK66:

canım yazını okuyunca cevap yazmak istedim.bende adet görecekmişim gibi çok sancım oldu ha oldum ha olcam diyordum.tatlı yiyecekleride canım çok çekiyordu.adetimin üstünden 12 gün geçmişti hala adet olmamıştım bunun üstüne idrarda gebelik testi yaptım rabbime milyonlarca kez şükürler olsunki çift çizgi çıktı pozitif yani :) bende 3 yıldır bebek hasretiyle yanıp tutuşuyordum şuan 5 haftalık gebeyim.rabbim bebek isteyen herkese nasip etsin inşallah :emir_bebek::KK49: aminnnnnnnnnn

bir hafta sonra yeniden yap derim ........arkadaşım adetinden şüphelendi 1 hafta sonra test yaptı negatif çıktı ..ama belirtileri devam etti benim ısrarımla 1 hafta sonra tekrar test yaptı ve hamile çıktı şok olmuştuk resmen ikimizde üst üste 5 tane test yapmıştı hatta inanmayıp :KK64:hemde 5 haftası bitmek üzereydi doktora gittiğinde inşallah böyledir seninde :KK71:

merhba arkdaslar bende yeni katiliyorum:KK66: bende 30ocakta adet oldum sonra 11martta oldum olmadan 1gün önce test yaptim negativ cikti,adetim 3gün ve diger adtlerime görecok az geldi.22sinden beri gögüslerim cok agriyo cok halsizlstim yemk yesemde yemesemde migdemde yanma oluyo agzima gelio gibi oluyo ve tabi migde bulantisi acabalar beynimde dönüyo hamile olabilirmiyim yada baska ne olabilir die...29martta dr.a gittim beta hcg yaptirmak icin ben buarada yurtdisinda yasiyorum burda kandan bakmiolar dr.da yoktu die yolladilar önce idrar testi sonra alttan bakiolarmis yani gidipte bi kan testi yaptiramadim..daha da gitmedim sabirsizlikla aadet günümü bekliorum olmam insallah hayirlisiysa:nazar:

X