Regl 8 gün kala beta hcg 0.100

berabcan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2023
4
0
29
Kızlar merhaba regl 8 gün vardı yani dün kan tahlili yaptırdım betam 0.100 çıktı yükselirmi sizce ya da öyle olup regl yada yükselen var mı ?? Biliyorum çok erken yaptım ama eşim işi gereği il dışına çıkmak zorun da 1,5 ay gelemeyecek ondan yaptım 😥

Dedigin gbi çok erken. Bildigin uzere 0-5 arasi gebelik yok en azindan 5-10 gbi bi deger olsa yukselir mi gbi bi ihtimal gundeme gelir. Adet zamani gelmeden yapma yillarca kaset test yapmis biri olarak soyluyorum onu bile adetin 1.2 gun gecmeden yapma hep arafta kalirsin

Eşimin ısrarı üzerine yaptım il dışına çıkacaktı artı ne bileyim bu platformda çok okudum öyle olanları ama kötü oldum şimdi :KK43: teşekkür ederim 🙏

Eşimin ısrarı üzerine yaptım il dışına çıkacaktı artı ne bileyim bu platformda çok okudum öyle olanları ama kötü oldum şimdi :KK43: teşekkür ederim 🙏
Soyle dusun ama, adetten 2 hafta once yumurtalmis olsan o yumurtanin dollenmesi rahime tutunmasi beta salgilamasi bunun kanda idrarda ortaya cikmasi zaten 2 haftalik bir surec. Buda adet zamanina denk geliyor. O kadar erken yapilan testtr bence hamilelik varsa bile cikmaz

Soyle dusun ama, adetten 2 hafta once yumurtalmis olsan o yumurtanin dollenmesi rahime tutunmasi beta salgilamasi bunun kanda idrarda ortaya cikmasi zaten 2 haftalik bir surec. Buda adet zamanina denk geliyor. O kadar erken yapilan testtr bence hamilelik varsa bile cikmaz
Aynen. Mantıklı o zaman adet günümü bekleyeyim sağolun 🙏

X