Gebeliğe Hazırlık regl 2 gün kala erken gebelik

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
benim yerleşme kanamam olmadı hiçbir şekilde kasık ağrılarımda olmadı belirti sıfırdı bende yine olmadı diye umutsuzca test yapmıştım kaset testte hafif bişeyler gördüm ama eşime sorduğumda göremiyorım bişey yok dedi buraya attım burdada kimse göremedi ben yinede içime şüphe düştü erken gebelik yapmıştım reglimden 1 gğnce kan verdim çıktı sende erken gebelikte görürsen mutlaka kan ver bence canım
Çok teşekkür ederim söylediklerinizi dikkate alacağım mutlaka, çok sağolun. 🙏🏻❤️

Canım korkma hamilelikte adet sancısı gibi ağrı olur kasıkta, ben de hep ıslaklık hissetsem korkup koşardım tuvalete kanamamı diye. İnşallah sağlıklı ilerlesin Rabbim kalp atışı duymayı ve kucağına almayı nasib etsin. Darısı tüm isteyenlerin başına ❤
Bendede göğüs ağrısı var adet mi hamilelik mi bilemedim 5 gün gecikti adet olmam gereken iki günden önce idrar yolu enfeksiyonundan idrar tahlili verdim çıkmadı test te yapmak istemiyorum açıkçası beklesem mi bilemedim

Battan 4 gün önce gelen lekelenmelerim olunca yerleşme kanaması diye umutlanmıştım. İkinci günün sonunda kırmızıya dönüştü. Ve ben ilk kez bat günümden 3 gün önce adet olmuş oldum. Yerleşme kanamasıydı da tutunamadığı için mi kırmızıya dönüştü kafamda deli sorular. Kaset test negatif çıkmıştı zaten, böyle olunca erken gebelik testi de yapmadım. 🤷🏻‍♀️

Battan 4 gün önce gelen lekelenmelerim olunca yerleşme kanaması diye umutlanmıştım. İkinci günün sonunda kırmızıya dönüştü. Ve ben ilk kez bat günümden 3 gün önce adet olmuş oldum. Yerleşme kanamasıydı da tutunamadığı için mi kırmızıya dönüştü kafamda deli sorular. Kaset test negatif çıkmıştı zaten, böyle olunca erken gebelik testi de yapmadım. 🤷🏻‍♀️
benimucizem benimucizem

anladım canım hayırlısı ne zamansa o zaman olsun inşallah bebiş doğru zamanı bekliyor demekki 🙏🏻

X