Gebeliğe Hazırlık regl 2 gün kala erken gebelik

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar kaset testim daha da koyulaştı çok şükür 🙏🏻

Eklentiler

• 7518DF85-71C9-417C-8EC9-2F91FCDA1224.jpeg
    7518DF85-71C9-417C-8EC9-2F91FCDA1224.jpeg
    43,7 KB · Görüntüleme: 312
ayy ne güzel yaa beraber takip ederiz bu süreci inşallah 🙏🏻❣️
Amin inşallah cmm önce hamile miyim testte cıktı acaba iyimi kese oldumu kalp atısı duyuncam mi korkusu var hep içimizde korku var inşallah korktuğumuz uğramaz rabbim inşallah duyarım kalp atısı kesiti ben birde kimyasal gebelik gecirdim yaa cok cok korkuyorum karnım ağrısa aha adet olucam diyorum 😥 piskolajım bozuldu

Amin inşallah cmm önce hamile miyim testte cıktı acaba iyimi kese oldumu kalp atısı duyuncam mi korkusu var hep içimizde korku var inşallah korktuğumuz uğramaz rabbim inşallah duyarım kalp atısı kesiti ben birde kimyasal gebelik gecirdim yaa cok cok korkuyorum karnım ağrısa aha adet olucam diyorum 😥 piskolajım bozuldu
ah kuzum ya haklısın ama bence hiç kötü düşünme rabbim en hayırlısını nasip etsin iyi düşün iyi olsun artık bebiş de kötü etkilenmesin🥰

ah kuzum ya haklısın ama bence hiç kötü düşünme rabbim en hayırlısını nasip etsin iyi düşün iyi olsun artık bebiş de kötü etkilenmesin🥰
Valla cnm hiç elimde degik bir agrım olsa hemen korku basıyor birsey mi olacak birsey öi oldu diye hayırlısı ile pazartesi güxle hbaer alirsam ☺️☺️rahat ederim bir nebzede olsa

Canım korkma hamilelikte adet sancısı gibi ağrı olur kasıkta, ben de hep ıslaklık hissetsem korkup koşardım tuvalete kanamamı diye. İnşallah sağlıklı ilerlesin Rabbim kalp atışı duymayı ve kucağına almayı nasib etsin. Darısı tüm isteyenlerin başına ❤

Canım korkma hamilelikte adet sancısı gibi ağrı olur kasıkta, ben de hep ıslaklık hissetsem korkup koşardım tuvalete kanamamı diye. İnşallah sağlıklı ilerlesin Rabbim kalp atışı duymayı ve kucağına almayı nasib etsin. Darısı tüm isteyenlerin başına ❤
Amin inşallah cmm aynrm bende öyleyim hemen az ıslaklık olsun bende korkuyorum kanama mi dlye seninli kaç aylık ☺️

kızlar hepinize merhaba size birşey sormak istiyorum nolur bana yardım edin reglime 2 gün kaldı yani 5 şubat günü olmam lazım bugün ilk idrarka erken gebelik testi yaptım böyle çıktı sizle var mı yok mu? erken gebeliklerin yanıltma payı nedir? deneyimlerinize ihtiyacım var lütfen
Benim erken gebelik testim silik, kaset testim net çıkmıştı 2 gün sonra gittim beta 830 küsürdü

X