referans dısı değerler

Lady Guinevere

“Size Nasıl Geliyorsa”
Kayıtlı Üye
6 Mart 2024
7.610
6.430
Kızlar günaydinn..

Salı günü sağlık ocağından gebelik takibi için çağırdılar. Su an 18+6dayım. Doktor son kan testim temmuz ayında olduğu için idrar ve kan testi de yaptırmamı istedi. Bugün test sonucları e nabıza düsmüs ve daha önce hep normal olan 3 değerim referans dısı çıkmış

Biraz korktum. Kendi doktorumu aradım ama öğle arasına çıkmış, görüşemedim.
Çok aman aman yüksek görünmüyorlar ama korktum. İdrar tahlilim temiz bu arada, enfeksiyon, bakteri vs görülmedi.

Bir fikri olan varsa ve yardımcı olabilirse çok sevinirim Bir de bir sorun olsa sağlık ocağında takibimi yapan hemsire arardı beni değil mi?

Eklentiler

• IMG_2420.png
    116,7 KB · Görüntüleme: 30
Kolesterol gebelikte bakılmaması gereken bir değer benim de 300 çıkınca baya panik olmuştum doktorum gebelikte buna bakılmamalıydı dedi crp hafif yüksek ama önemli bi yükseklik değil

Kolesterol gebelikte bakılmaması gereken bir değer benim de 300 çıkınca baya panik olmuştum doktorum gebelikte buna bakılmamalıydı dedi crp hafif yüksek ama önemli bi yükseklik değil
ya insallah. esim grip bir haftadır. acaba bana mı bulaştı ondan dedim ama bir halsizliğim, şikayetim de yok ömrüm boyunca ilk kez crp değerimi referans dısı gördüm.

ya insallah. esim grip bir haftadır. acaba bana mı bulaştı ondan dedim ama bir halsizliğim, şikayetim de yok ömrüm boyunca ilk kez crp değerimi referans dısı gördüm.
Yok yok benim de geçen gün 10 çıktı crp doktor dedi ki hamilesin bu kadar yükselme gayet doğal bizim dikkate alacağımız bi yükseklik değil dedi eşinden kapmış olsaydın 25-30 olurdu en az

karaciğer enzimlerim benim de çok yüksekti bir sorun olmadı sezaryen oldum sadece genel anestezi yapamam değerlerin yüksek dedi spinal oldum.
Doğum üzerinden yaklaşık 1 yıl geçti ama düzelmedi malesef hala yüksek takipteyim ama bebekte herhangi bir sorun teşkil etmedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…