refakatçi olmadan meme estetiğine girenler var mı?

Kızlar merhaba meme estetiği olacağım cuma günü yalnız gideceğim maalesef acaba çok sorun olur mu bu benim için
Hastanede yatış olacaksa ve kesi dikiş varsa illaki ağrı sızı olur. Olsa iyi olur birisi. Ama yoksa da hemşireler çağırınca geliyor. Odalarda da buton var.

Hastanede yatış olacaksa ve kesi dikiş varsa illaki ağrı sızı olur. Olsa iyi olur birisi. Ama yoksa da hemşireler çağırınca geliyor. Odalarda da buton var.
Peki sonraki gün yani ilk 3 gün için illa gerekli mi birileri hastaneden çıkınca direk eve gitmeyeceğim çünkü şehir dışından gideceğim ameliyata

Benim arkadaşım olmuştu birinden rica etseniz aslında iyi olur buz falan konuluyor belki acı eşiğiniz dusuktur birime ihtiyaç duyarsınız

Peki sonraki gün yani ilk 3 gün için illa gerekli mi birileri hastaneden çıkınca direk eve gitmeyeceğim çünkü şehir dışından gideceğim ameliyata
Ben hiç ameliyat olmadım ama doğurdum :KK70: annem eşim falan yanımda olmasa zorlanırdım, bebek bakımı için demiyoru. Normal doğum yapmama rağmen ilk hafta ağrım oldu yani. Ben olsam güvenip gerçekten yardım edebilecek birisi varsa yanıma çağırırdım. Ama ameliyatın mahiyetini bilmediğim için basit bir operasyon ise gerek olmayabilir gibi.

Benim arkadaşım olmuştu birinden rica etseniz aslında iyi olur buz falan konuluyor belki acı eşiğiniz dusuktur birime ihtiyaç duyarsınız
Ailemden kimsenin haberi yok o yüzden tek gideceğim bakalım 🤔 inşallah bi sorun olmaz ilk gün hastanede kalacağım için onu atlatırsam kolay olacakmış gibi geliyor 😄

kas altı mı kas üstü mü, doktorun tekniği nasıl, çıkanlar ağrısız mı demiş tekniği sebebiyle,yoksa acımış mı? bunlar da önemli.

Genelde kas üstü daha ağrısız, hemşire desteği yeter, yanınıza vişne suyu,çikolata,şişe su iyi olur,pipet iyi olur. Yemeği yerken zorluk olabilir ,onda kolunuzu kaldırmak acı verirse, belki hemşire yedirir. İlk gün biraz güçsüzlük oluyor. direnleri ne zaman çıkartırım dedi dr o da önemli, kimi hiç takmıyor, kimi ertesi gün çıkartıyor, kimisi birkaç gün sonra çıkartıyor. onlar da ağırlık,acı yapabiliyor.

Nerde olacaksınız iyi bir hastanedir inşallah

İlk ameliyatımda yalnızdım, gayet iyi geçmişti :)
Neredeyse her işimi kendim halletmiştim, bir kapı açma kapama zordu, o kadar
Şimdiden geçmiş olsun

X