Red cevabi geldi:(

Zilanur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2008
1.019
3
Arkadaslar gecen cuma red cevabi geldi, korktugum basima geldi eninde sonunda:KK43: Nasil oldu anlamadim bu almanlar kadar acimasiz bir millet görmedim ben. Bu kadar calisirken bu kadar maasim varken 1800Eurodan fazla bir gelirim var, ve yinede esime vizesini vermediler, güya ben esime bakamazmisim, gelkde simdi dlei olma, sinirimden agliamak elde degil, böyle bagira bagira agliyorum hemde.....
Güya is kontratimda cikis tarihi var yanlislikla yazildi, sekreterin hatasi, muhasebecim diyor bu yüzden red cevabi geldi, simdi basdan basliyacagiz...
Uf ben artik daha dayanamiyorum ve insallah kagitlari ypatikdan sonra esimin yanina gidecegim...
Oda yikildi artik dayanamiyorum diyor snein hasretine vallahi arkadaslar dibdeyim sondayim depresyondayim:KK43:

ah be guzelım sekreter duzenlıyor sız kontrol etmeden mı gonderdınız, keske baksaydınız bak süreler aksadı sımdı ,
pekı ne kdr daha bı süre gecıcek sımdı yenıden sürec baslayıncA?

inş hersey duzelır bıter bu hasretlık
ALLAH kavustursun canım

keske sen göndermeden kendin kontrol etseydin. maasin az degil zaten bahanede o degil umarim yanlislik düzeldikten sonra isleriniz hizla ilerler ve kavusurunuz birbirinize.

evet insallah uzun sürmez hepsi basdan yapilacak, esim randevu aldi haftaya ...
simdi ben düsündümki problem olmaz sonucda is yerim var ek yerde calisiyorum birde yani kazanc belgelerim de var ... Kadin belgelere iyi baksaydi anlardi hata oldugunu ama cok zor yaaaa delirecegim uf aglamakdan gözlerim sisdi , acligim kesildi esim deseniz o benden daha kötü dayanamiyorum diyor, ama allah razi olsun yine sabirli pek ses etmiyor anlayisli kocam benim....

canim ya keske herseyi kontrol edip,sorun olup olmayacagini arastirip basvuru yapsaydiniz..bu düzeltmeler yapilirken sende iyice arastir canim..hicbir eksigin gedigin olmasin..inşaAllah tez zamanda halledersinizde kavusursunuz canim a.s.

Allah yardımcınız olsun güzelim ya zor iş gerçekten...hele hasretlik daha da zor ...

Sen güçlü olmaya çalış ki eşin de güçlü olsun,sen üzülüyorsun diye onunda var olan üzüntüsü ikiye katlanıyordur bak...sabret bakalım yoluna girer inşallah...

Biraz daha sabret canim.
Biliyorum zordur ama eninde sonunda alirsin esini yanina.
Islemleri tekrar baslatip esinin yanina gitmen iyi olacak senin icin hasret giderirsiniz biraz.
Bende yurtdisindayim, burdada problemler var ama eninde sonunda kabul ediliyor, mecbur edecekler.
Asik olacagimiz kisi illa uzagimizda olsun demiyoruz ya biz, ülkeler farkli diye sucumuz ne.
Sabret ve gör.

canım Allah kavuştursun ama eğer hatadan dolayı olduysa inşallah en kısa zamanda düzelir.

evet hata isde ah su sekrtere bende acikcasi düsündüm ki bizim kagitlara bakan kadin problem etmez ama muhasebecim dediki bu göze batmisdir:KK43:
neyse vallahi aslinda kagitlari yapip esimin ynaina gitmek istiyorum ama kararsizim, sizce gideyimmi???? yoksa sabir edip bekliyeyimmi???

lanet olsun sizede ülkenizede dicen toplican eşyalarını eşinin yanına türkiyeye yerleşcen vallah
ne bu ya gavurların derdi bitermi
eşine bakamazmısın
zaten ben bakmıcam lütfedip şu vizeyi verirseniz o gelince işe girecek o bana bakicak diyemedinmi

üzülme canım allah sizi inşallah tez günde kavuştursun...

lanet olsun sizede ülkenizede dicen toplican eşyalarını eşinin yanına türkiyeye yerleşcen vallah
ne bu ya gavurların derdi bitermi
eşine bakamazmısın
zaten ben bakmıcam lütfedip şu vizeyi verirseniz o gelince işe girecek o bana bakicak diyemedinmi

arkadasim kadinin yanina gidemiyorum ki isleri hep posta yoluyla yaptiriyorlar ben kac kere girmek istedim sokmadilar beni yanina.
burada evimi tuttum, möbelya aldim nasil topliyayim pilimi pirtimi da kocamin ynaina gideyim??? kolay degil bu isler, ne bileyim vizesini vermiycekler ya, deli olacagim ha

Zilanurcum, kücük bir tavsiyem olacak....a.s

Hic bütün islermlere bastan baslama, is Kagdini sekretere düzeltirip hemen faksla yolla alman konsoloslugna, birde mektup yazin is yerinde yanlislik oldu diye, yani senin orda
Festvertrag in oldugnu anlatan bir mektup....:nazar:

Is yerin patronun imzalasin ondan sonra hemen vakit kaybetmeden faklsa...:1closedeyes:

Daha gecen cuma almis reddi, hemen davranirsan belki bir ihtimal tekrar bütün islemlere baslamak zorunda kalmasin...:kahve:

Ve yerinde olsam gitmem, ne yapar eder onu getirmeye calisirim, simdi gitmek en azindan yine bir 1000 Euro, ne gerek var simdi sizin paraya daha cok ihtiyaciniz var biraz daha sabredin güzelim ne yapican....:teselli:

Ben alti ay bekledim!! Kuzenim 1,5 sene bekledi zor isler ama inanki eninde sonunda essek gibi verecekler vizesini...:kahve:

simdi fax etmek isterim ama red cevabinda yaziyor ki islemler bastan yapilacak ynai fax etsem bir sey degistirmez,

canım biliyorum sabret demekle olmuyor çünkü senin ve eşinin içinde tahmin ediyorumki fırtınalar kopuyordur inş en kısa zamanda kavuşursunuz rabbim herkesi sevdiğine kavuştursun..

X