Göz Makyajı Reby Mips Nedir? Kirpikler ve Kaş Üzerindeki Etkisi Nedir?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

elif3461

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2012
9
0
Mrhaba arkadşlar benim krpiklerimde aşırı derecede dökülme var biraz fazla rimel sürüyorum ondan sanırım fakat bir şekilde bu dökülmeyi önlemem gerekiyor.Çok araştırdım yumurta sarısının yağını çıkartıp kaşlara sürersek çok faydası oluyormuş. Bu yazıyı buldum ....

Reby Mips kaş ve kirpik bakımı için uygulanan bir yöntemdir. Yumurta sarısının kurutularak özel yöntemlerle içerisindeki yağın ayrıştırılması ile hazırlanır. Kaş ve kirpik bakımında bilinen en doğal ve en etkili yöntemdir. Rimel kullanan kadınlarda daha sık görülen kirpik dökülmeleri reby mips bakım yağı ile artık tedavi edilebiliyor. Reby Mips kirpiklerin daha kuvvetli olmasını sağladığı gibi yeni kirpiklerinde oluşmasında etki gösteriyor. Reby Mips kirpikler üzerindeki olumlu etkilerinin yanı sıra kaşlar üzerinde de harika bir etki gösteriyor. Reby Mips kaşların rengini daha koyu bir hale getirmekle kalmıyor aynı zamanda kaşların daha kalınlaşmasında ve dökülen kaşların yeninden çıkmasına da yardımcı oluyor. Reby Mips Kullanan bayanların bir çoğunda dökülen kirpiklerin iki hafta içerisinde yeniden çıkmaya başladığı gözlemlenmiş. Yumurta sarısının bu özelliğinden faydalanmak isteyenlere duyurulur

Bu yöntemi deneyen arkadaşlar bana da bilgi verirlerse çok memnun kalırım bir çok farklı yerde daha yumurta sarısının kirpikler ve kaşlar üzerinde çok etkili olduğu yazıyor denemek isityorum .:KK36:

X