Güneş Gözlükleri Rayban güneş gözlükleri hakkinda

modası geçmeyen tek gözlük sanırım ve her kıyafete uyuyor ben geçen sene aldım ve çok memnun kaldım hala da ara ara takıyorum

pilot stil hastasıyım :içelim:
tarzı olan hatun gözlüğü kesinlikle sengözlerimebaksanab
gümüş grim vardi fakat 2 yil önce asabiliğimin kurbanı oldu :nazar:
bu yıl sarısını aldım
en son da siyahını aldım
yani şu an elimde şu 2 model var
teknoyolum_cina_rayban.JPG

ve
800px-RayBanAviator.jpg

kızlar paraya kıydım ve aldım raybanı mı. yorumlarınız için teşekkürler. uzun yıllar modası geçmeyeceğine karar verdim bu modelin. gerçi benim gibi birine 2 sene dayanmaz da bu gözlük hayırlısı. merak edenler için fiyatı 250 ytl. resimdekinin aynısı. 3025 - 001-4f .

Son düzenleyen: Moderatör:
EVET KIZLAR RAYBAN IN ÇOK TUTULAN DAMLA MODELİ YANİ AVİATOR SERİSİ HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ. HAZIR KIŞA GİRERKEN İNDİRİMDE GÖZLÜK BULURSAM ALMAK İSTİYORUM. ŞU ANA KADAR HEP KEMİK ÇERÇEVELİ GÖZLÜK KULLANDIM Bİ DEĞİŞİKLİK YAPAYIM İSTİYORUM AMA SANKİ DAMLA MODELİ DE ARTIK HERKESTE VAR DEĞİL Mİ? GERÇİ MODASI GEÇMEYECEK BİR KLASİK ASLINDA AMA KARARSIZIM.

ben bu modelin bal renginde olanı yani altın sarısı çerçevelisini kullanıyorum çok memnunum herşeyle güzel duruyo kesinlikle düşünme derim unutma herkeste olabilir ama sende nasıl durduğu önemliiiihihoyyyt

geçen hafta rayban wayfarer model bır gozluk aldım. ınternette bıraz araştırma yaptım ve yıllardır raybanın en populer modeli oldugunu gördum. alırken pek bılmedigimden almasa mıydım dıyordum ki bu gözlük modeli 1958 lerdeki uretımın bırebır kopyasıymış. kesinlikle guneş gözlüğü almak isteyenlere öneririm.

valla üstüne para verseler almam:jeyyar:

rayban en iisi kesnlikle. bnm gözlerm de bozuk lens kullanıorum ama gözümde güneş gözlüü yokmuş gibi.araba kullanırken fln eskiden çok zorlanodum bu yaz aldım rahatladım. werdiğimiz paraya kesnlikle değer..bnde damla modeli war altın çerçeweli hemde çok beğeniorum bennn=)

kızlar yaz gelırken gozluk derdı basladı::KK66:
ray ban polarıze onerırım normal gozulkten kat kat fazla koruyor
başka marka gozlukte gunesten basıma agrılar gırerdı
aldım bı rayban polarıze kurtuldum bas agrısından tavsıye ederım
fıyatı normal raybanlara gore bıraz daha tuzludur camın korumasında bı fark varmıs kesınlıkle onerırım

geçen hafta rayban wayfarer model bır gozluk aldım. ınternette bıraz araştırma yaptım ve yıllardır raybanın en populer modeli oldugunu gördum. alırken pek bılmedigimden almasa mıydım dıyordum ki bu gözlük modeli 1958 lerdeki uretımın bırebır kopyasıymış. kesinlikle guneş gözlüğü almak isteyenlere öneririm.

bu yıl acaip moda bu tarz. sen bi yıl önceden takip ediyosun herhaldeyerimseniben

kızlar paraya kıydım ve aldım raybanı mı. yorumlarınız için teşekkürler. uzun yıllar modası geçmeyeceğine karar verdim bu modelin. gerçi benim gibi birine 2 sene dayanmaz da bu gözlük hayırlısı. merak edenler için fiyatı 250 ytl. resimdekinin aynısı. 3025 - 001-4f .

bende de bu modelin koyu kahveden açık kahveye doğru açılanı var.aşağı doğru açılıyor rengi.severek aldım.uzun yıllar kullanırım diye düşünüyorum.modası geçmez.herkes güle güle kullansına.s.

rayban çok iyi gözlük fakat bu kadar yaygın kullanılmasına rağmen, gözlüğünüzün başına bişey gelecek olursa, tek tamir edecek olan yer izmir. teknik servisi izmirde ve gözlüğe birşey olursa, onu 1 ay unutun! 1 ay sonra geliyor tamirden. onlarda italyaya gönderiyorlarmış. yani pes, koca Türkiye'de sadece 1 teknik servis olur mu...

kızlar buda benim yeni aldgım gözlüğüm. o kadar cok gozluk denedim ama rayban gibi kaliteli ve yuze oturanını görmedim hakikaten parasını hakediyor. gözümün heryerini sarıor ve gunesten rahatsız etmiyor...naniknanik

benim de yillardir vazgecemedigim rayban in aviator modeli. Kücük bir Rayban koleksiyonum oldu yillardir kullandigim icin. bence bayanlara en cok yakisan 55 ekartman diger 58 ve 62 bayanlarin yüzünde cok büyük duruyor.

Ben 3 sene evvel Aviator modeli aldım çerçevesiz olandan camı koyu kahverengi.
Başkada gözlüğüm yok. Yüzüme de en çok bu model gidiyor. Gözüm gibi
saklıyorum vallahi.:icecream:

800px-RayBanAviator.jpg

bu polorize değil mi?

yansımaları önlüyor

ben de cuma günü eşime d.günü hediyesi aldım bundan fiyatı 571 ytl arkadaşlar ama şuan indirimde raybanlar haberiniz olsun 350 ye falan iniyorlar

hatta daha ucuza bulabileceğiniz yerlerde var ilgilenen olursa yardımcı olurum

daha öncedende polorize olmayanını almıştık ama saolsun eşim arabayı yıkamaya verdiğinde gözlüğü arabada bırakmış

gözlük de sırra kadem basmış sengözlerimebaksanab :eek:lmaz: :gitme:

X