Raw minerals

nemida

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2008
1.301
7
Selamlar herkese,
bugün internette dolaşirken bir markaya denk geldim,

"raw minerals"

çok hoşuma gitti. Mineralli pudralar.
Ben bunu daha önce tv satıldığını hayal meyal hatırlıyorum. Ama o zamanlar çocuktum ne anlarım ki.

Ama şimdi istiyorum bu markadan. Ya da mineralli pudra..

Hiç duydunuz mu bu tip birşey? yardımcı olurmusunuz?

kimse duymamişmi ya gerçekten çok güzel. çok şey kaçırıyoruz.

:uhm:

türkiyde varmı acaba bu üründen..genelde mieral ürünler yurt dışında satılıyorda?

evet bu marka olmasa da başka markayı buldum gittigidiyorda satılıyor :sm_cool::teytey:

ccanım mineralli makyaj urunleri diye makyajın püf noktaları kısmıında birsürü bilgi var bulabilirsin.
ama ben bildiklerimi söyliyim turkiyede İD BARE MİNERALs var yetkili eczaneler satabiliyor fiyatları asırı pahalı bi fırcası 55 ytlydi en son.
ben bir arkadas tavsiyesiyle (gurbbaaa) EVERYDAYS MİNERALS ten yurtdısından sipariş verdim henuz bekliyorum urunler daha gelmedi.
mineralli makyaj urunleri gerçekten en zararsızı. raw i hiç duymadım ama...

çok teşekkur ederim canım bakıcam hemen. Bende fiyat vs araştırıyorum. Sevgiler.

mineral içerikli makyaj ürünleri ile ilgili hali hazırda bir topiğimiz var, oraya göz atmanızı öneririm, uzun uzun konustuk, deneyimlerimizi paylaştik....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…