ramazan sonrası tatil

gmen

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2009
130
2
öncelikle merhabalar. ramazan bayramı sonrası 5 gece tatil yapmak istiyoruz sanıyorum o tarihte hava şartları bakımından alanya uygun olacaktır. Otel önerilerinizi bekliyorum
olmazsa olmazlarım(4 kişi gidicez 2 oda)
-herşey dahil
-özel plaj
-denize sıfır ya da mesafe en fazla 150 m.
-en fazla kişi başı 80 olsun

Merhaba gmen,

Ramazan sonrası için belirttiğiniz kriterler önerebileceğimiz tesisler aşağıdakilerdir.
Hava şartları eylül ayında fazla bir değişiklik göstereceğini düşünmediğimden her bölgeden öneride bulunmaya çalıştım.
Otel isimlerine tıklayarak tesisler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Sea Point Otel - Kuşadası

Werola Beach Hotel - Alanya

Phoenix Verano Family Resort - Side

Relax Otel - Alanya

Mavi Tatil Köyü - Bodrum

NOT: KK Üyesi olduğunuz için bütün tesislerde ekstra %5 indirim veya KK Pro (Kart Sahibi) Üyesi iseniz yine bütün tesislerde ekstra %10 indirim hakkınız vardır.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

artık umutsuzluğa kapılmıştım cevap gelmiycek diye. öneriler için teşekkürler. siteniz de mirador oteli gördüm ve beğendim. 13 eylül 18 eylül arası gelicez 6 kişi olacağız. fiyat çıkarmanız mümkün mü? ayrıca ankarada rezervasyonu nerede yaptıracağım şubeniz var mı yoksa telefonla mı olacak rezervasyon? bu konularda da bilgi verirseniz sevinicem . ama bu sefer daha hızlı cevaplamanızı bekliyorum malum 13 eylüle az kaldı:)

Merhaba gmen,

Mirador Otel'de malesef Ekim ayına kadar müsaitlik bulunmamaktadır. Dilerseniz size müsaitliği olan diğer alanya otellerimizi önerebilirim.
Otel isimlerine tıklayarak tesisler hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Mukarnas Spa Resort

Club Konaklı Otel

Relax Otel

NOT: KK Üyesi olduğunuz için bütün tesislerde ekstra %5 indirim veya KK Pro (Kart Sahibi) Üyesi iseniz yine bütün tesislerde ekstra %10 indirim hakkınız vardır.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…