Yöresel Tarif Ramazan Sofraları + Ana Yemek veya Tatlı

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğum tarif

• Ankete Katılan
    85
  • Anket Kapalı .
Selam kızlar.:103::119:Nasılsınız?

İyiyiz çok şükür... :KK16:
Ramazana uyum sağlıyoruz. :KK9:
Sen nasılsın? :KK19:

Ramazan bitti bitti.:KK1:Her akşam evdekilere bugün de bitti şu kadar kaldı diyorum kızıyorlar:)Terlikle kovalayacaklar neredeyse beni.:KK9:

Ben iyi değilim galiba.:KK5:Tabletten her siteye giremiyordum.Program indirdim gireyim dedi.Şimdi hiçbir yere giremiyorum.:86:Elindekiyle mutlu olmayı öğreneceksin demekki.:KK53:Onu araştıracağım bugün.:KK37:

Dinliyordum siz de faydalanın istedim:)))

[video=youtube;yz7qbwQObPA]http://www.youtube.com/watch?v=yz7qbwQObPA[/video]

Ramazan bitti bitti.:KK1:Her akşam evdekilere bugün de bitti şu kadar kaldı diyorum kızıyorlar:)Terlikle kovalayacaklar neredeyse beni.:KK9:

Ben iyi değilim galiba.:KK5:Tabletten her siteye giremiyordum.Program indirdim gireyim dedi.Şimdi hiçbir yere giremiyorum.:86:Elindekiyle mutlu olmayı öğreneceksin demekki.:KK53:Onu araştıracağım bugün.:KK37:

Canım kusura bakma aniden çıkmak zorunda kaldım :KK17:demek o muhabet herkesde var:KK9: hayırlısıyla bittiyor inşallah:KK16:
Neden acaba bende taplet kullanıyorum yok öyle bir sorun :26:

Canım kusura bakma aniden çıkmak zorunda kaldım :KK17:demek o muhabet herkesde var:KK9: hayırlısıyla bittiyor inşallah:KK16:
Neden acaba bende taplet kullanıyorum yok öyle bir sorun :26:

Yok canım ne kusuru.Evet var demekki.Bitiyor gerçekten:)

Bu Milli Eğitimin verdiği tablet.Onun için engellemişler bütün siteleri.:KK57:

Eylül yarışmaya katılacaktı.Eklememiş henüz sofrasını.:KK4:

Hediyem geldi :) kazene teşekkürlerimi sunuyorum çeyizime güzel bir hatıra oldu :) önceden de önlüğüm vardı kk logolu bu da çok güzel

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Nevoş şimdi aklıma geldi bak.:KK53:Birincilere niçin kupa verilmiyor.Bence olması lazım.Hediyelerle birlikte kupa da gelsin.:KK52:Hediye eskir kupa kalır dimi:)Gelene geçene hava atma hakkımızı istiyoruz.:KK60:

Hediyem geldi :) kazene teşekkürlerimi sunuyorum çeyizime güzel bir hatıra oldu :) önceden de önlüğüm vardı kk logolu bu da çok güzel

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Güle güle kullanın:KK16:
Nevoş şimdi aklıma geldi bak.:KK53:Birincilere niçin kupa verilmiyor.Bence olması lazım.Hediyelerle birlikte kupa da gelsin.:KK52:Hediye eskir kupa kalır dimi:)Gelene geçene hava atma hakkımızı istiyoruz.:KK60:
Haklısın kupa şart:KK9:Ne hava atılır ama:KK53:
Harika bir kategori katılan herkese başarılar.
Sizde katılmayı düşünmez misiniz?:KK16:
baska katilimci yokmu :KK24::KK24::KK24: 15 gün kaldi Ramazanin bitmesine
elinizi cabuk tutun :KK52::KK52::KK52:

Rabia senin katılmanı bekliyor herkes :KK14:Lütfen katıl da arkası gelsin:KK52:

bak sözümde durdum nevosum katildim yarismaya :KK60: ben böylekatilabiliyorum anca :KK60:

bu resmi cekerken bile yoruldum :KK53::KK1::KK1::KK1:

onPq3q.jpg
:KK53::KK53:
Sen bu masayla yarışmaya katılmadın öyle mi:KK57:
1.lik bile alabilirdin rabişim bu masayla:KK56:Büyük hata:KK20:

:KK53::KK53:
Sen bu masayla yarışmaya katılmadın öyle mi:KK57:
1.lik bile alabilirdin rabişim bu masayla:KK56:Büyük hata:KK20:

vuslatim ben bu resmi cekerken depresyona girdim :KK60:
tek tek resimleri cekmek beni timarhanelik yapar :KK1: öyle sabirli degilim :KK1:
nasilsin canim :KK19::KK19: topicimize niye ugramiyon artik :KK20:

X