Ramazan ibadetlerimiz 🤲

Hangi zikirleri çekiyorsun?
Subhanallah ,Elhamdulillah ,La ilahe illallah

bazende gunluk islerde arka arkaya ihlas okuyorum .illa tesbihin elimizde olmasi gerektigink dusunmuyorum

hani dua toplanacaksa tamamda gunluk hayatta saymaya gerek yok bence ne kadar yaparsak kendimiz icin 🫣

Öyleyse yarın başlarız hiç sorun değil. Kolay gelsinnn

Tabii ki hoş geldiniz. Şuanda hangi duaları okuyacağız vs. Oturtmaya çalışıyoruz takipte kalırsanız ve sizde görüş bildirirseniz çok sevinirim.

Yarın oruç diye biliyordum yaa iyi iyi sevindim sadece 2 gününü tutamıcam öyleyse reglden dolayı
Ben bol bol salavat okuması yapıyorum. Bazen esmalar ve zikirler. Bence hafta hafta farklı dua okuması yapabiliriz. Ayetel kürsi, Fatiha, İhlas okunabilir. Bunların dışında Yasin ve Fetih sureleri de okuyorum kendim. Bu şekilde şuan ama toplu şekilde yaparsak daha güzel olacağına inanıyorum

Eklentiler

• IMG-20230320-WA0008.jpg
    IMG-20230320-WA0008.jpg
    73,4 KB · Görüntüleme: 38
Ben bol bol salavat okuması yapıyorum. Bazen esmalar ve zikirler. Bence hafta hafta farklı dua okuması yapabiliriz. Ayetel kürsi, Fatiha, İhlas okunabilir. Bunların dışında Yasin ve Fetih sureleri de okuyorum kendim. Bu şekilde şuan ama toplu şekilde yaparsak daha güzel olacağına inanıyorum
Aslında saydıklarınızın hepsini bende yapıyorum şuan regl olduğum için başlayamadım. İnşallah bu ramazanda birlikte okuyalım
Biz salonu süsledik😍
Ayy ne güzel olmuş

Black Light Black Light bende meal okumaya katılmak isterimm
Nasıl bir şey yapalım peki? Ben her gün düzenli okumaya çalısıyorum normalde, şubat - mart baya aksattım tekrar okumak istiyorum, her gün 1 veya 2 sayfa okusak mı? Gerçi anlamı olduğu için bir sayfa kafi ama. Çünkü üzerinde düşünmek lazım. Ayetler üzerine konuşabiliriz hatta

Nasıl bir şey yapalım peki? Ben her gün düzenli okumaya çalısıyorum normalde, şubat - mart baya aksattım tekrar okumak istiyorum, her gün 1 veya 2 sayfa okusak mı? Gerçi anlamı olduğu için bir sayfa kafi ama. Çünkü üzerinde düşünmek lazım. Ayetler üzerine konuşabiliriz hatta
Bence 3 sayfa okuyalım her gün. Diğer katılımcılar ne der bilmiyorum ama Türkçe olarak okuyacağız çünkü hızlı okunur gün içinde düşünür ve akşam sa sohbet yaparız

Kızlar site çok kasıyor ben de şu an,ona uğraşıyorum.Müsait olunca okuyacağım,buralardayım☺️

Bence 3 sayfa okuyalım her gün. Diğer katılımcılar ne der bilmiyorum ama Türkçe olarak okuyacağız çünkü hızlı okunur gün içinde düşünür ve akşam sa sohbet yaparız
Şey dimi Lady günlük 3 sf Arapça okuyacağız peşinden okuduğumuz Arapça üç sayfanın mealini?

X