Ramazan-ı Şerif Hürmetine gelin dualarla bekleyelim bebeklerimizi

Evrem17

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2017
644
407
Arkadaşlar önümüzde mübarek Ramazan ayı var bildiginiz gibi. Bebek isteyen ve bekleyen herkesi bildiği duaları ve uyguladığı zikirleri Ramazanin hürmeti niyetiyle bu topik altinda paylaşmasini bekliyorum. Allah hepimizin yüzünü bu mübarek ayda güldürür insallah.

Ben hamile kalmak icin Hz.Ibrahim in duasi ,70.000 Lem Yelid ,41 Meryem Suresi,Fatiha hatmi (sayisini hatirlayamadim ) ayrica Ya Halik c.c,Ya Varis c.c,Ya Kadir c.c zikirlerini cok okudum .

Hayırlı olsun, katılmak isterim :) Dil-i bitab sen de katılmak ister misin? Bi de kızları etiketler misin müsaitsen?

Ben hamile kalmak icin Hz.Ibrahim in duasi ,70.000 Lem Yelid ,41 Meryem Suresi,Fatiha hatmi (sayisini hatirlayamadim ) ayrica Ya Halik c.c,Ya Varis c.c,Ya Kadir c.c zikirlerini cok okudum .
Cok sagol canim. Ben Hz.ibrahimin duasini okuyorum sürekli. Peki dualara sürekli mi devam etmistin sen.

Ayyy çok güzel olur böyle birşey. Çok ihtiyacım vardı. Eminim çoğu kişi de benimle aynı fikirde. Rabbimden hep sağlıklı hayırlı evlat istiyorum ama başka ne yapabilirim diye düşünüyorum.umarım hepimiz için hayırlı bir topic olur

Ben şuam dualarım bölümünde okudugumuz dualara devam ediyorum sadece 41 yasin 41 MERYEM 313 ayetel kürsi hz Zekeriya as duasını bşr de akşamla yatsı arası 1000 fil suresi okuyoruz

Annem tv de Fatih çıtlak hocayi dinlemiş, bir izleyici bebek isteyenler nasil dua etmeli diye sormuş. Hoca "beni dikkatle dinleyin , öncelikle 5 vakit namazi dosdogru kılın ve sonra 70.000 kelime-i tevhid çekin. Bunu yapip cocuk sahibi olan beni arayip tesekkur eden cok kisi oldu" demiş.. Ramazan ayinda ozellikle oruçlu agizlarla yapmaliyiz insallah Rabbim bizlere de nasip eder

Canlar,
Allah mübarek ayların, Ramazan-ı Şerif'in hürmetine dualarınızı da dileklerinizi de kabul etsin inşaallah.
Topiğinizi Dualarımız Sizinle bölümüne taşıdım ki daha çok üye görüp dualarınıza katılsın.

Cok sagol canim. Ben Hz.ibrahimin duasini okuyorum sürekli. Peki dualara sürekli mi devam etmistin sen.
41 Meryem Suresi bir kez annem okudu .70.000 Lem yelid 2 kez bitirdim digerlerini gunluk okumaya gayret ettim .

Bende arkadaşlarinda bulunduğu dua sayfalarından okuyorum,41 Meryem Süresi,günde 1000 tane fil süresi,Hz.Ibrahim'in duasi ve 4774 adet olan dua...Kendimde onceden 313 ayetel kursi okumuştum

Ben şuam dualarım bölümünde okudugumuz dualara devam ediyorum sadece 41 yasin 41 MERYEM 313 ayetel kürsi hz Zekeriya as duasını bşr de akşamla yatsı arası 1000 fil suresi okuyoruz
Dil-i bitab ile aynı topiklerdeyiz. Gectigimiz aylarda dilek tesbih duasi yapmiştim. Bu uygulamayı bana güzellik merkezinde calişan bayan arkadaş anlatmıştı kendisi yapmiş sonra tam tüp bebek tedavisine başlayacağı zaman 2 ay icinde hamile kalmış bende yaptım her boncuğa 3 ihlas 1 fatiha suresi okuyorsunuz duraklama yerlerde kelime -i tevhid söyluyorsunuz bitince kıbleye doğru cektiginiz elinizde tutugunuz tesbihi asıyorsunuz sonuc alınıp d bebis dogana kadar sonrada 41 kisiye tesbih dağıtıyorsunuz dileginiz gerceklestigi icin bayan böyle tarif etti bnada ayrica bu tesbih uygulamasi sadece cuma sela ile ezan okunana kadar cekilmesi gerekiyor suresi böyleymis

Bende katılmak istiyorum kızlar daha önce kendim 41 Meryem suresi okudum ve bı kerede arkadaşlar okudu 41 tane sagolsunlar . 4774 kere çekilen duaya birkaç tur bende katılmıştım yine aksamla yatsı arası fil suresini okumaya da katılmıştım 1001 Fatiha okudum bı arkadaşımla birlikte Esma çekiyorum arada .1000 tane Hz.yunusun balığın karnindayken okudugu duayi okudum . . Rabbi yesir cekmeye çalışıyorum Şimdi genelde sabah okumaya çalışıyorum ama bazen diğer vakitlere de sarktigi oluyor Kenzül Arş duasını okuyorum okumadan önce 7 ayetelkursi okuyorum sonra niyet sonra Kenzül Arş ve sonrada Türkçe duasını okuyorum acayip mutlu oluyorum okuyunca hacet namazı kılmaya çalışıyorum birkaç gün her gün kılmıştım şimdi yine kılayım öğle namazından sonra .

Siz şimdi hamilesinz. Değil mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…