Ramazan Bayramına Kadar Cüz Cüz Paylaşarak Hatim Yapalım

1.CÜZ........>gulbera ==>OKUNDU
2.CÜZ.......>gulbera ==>OKUNDU
3.CÜZ.......>
N new smiles==>OKUNDU
4.CÜZ.......> new smiles new smiles
==>OKUNDU
5.CÜZ.......>Nara87
6.CÜZ........>tuuba0607===>OKUNDU
7.CÜZ.........>
Israfil===>OKUNDU
8.CÜZ........>
Israfil===>OKUNDU
9.CÜZ........>aaynaa===>OKUNDU
10.CÜZ......> farmasi ====> OKUNDU
11.CÜZ......>687403_igt

12.CÜZ......>canimin ici===>OKUNDU
13.CÜZ......>whitepearll==>OKUNDU
14.CÜZ......>whitepearll==>OKUNDU
15.CÜZ......>
whitepearll==>OKUNDU
16.CÜZ......>
emoss006===>OKUNDU
17.CÜZ......>
emoss006===>OKUNDU
18.CÜZ......>
huyluduygu===>OKUNDU
19.CÜZ.......>
huyluduygu===>OKUNDU
20.CÜZ.......>
skelebeks====>OKUNDU
21.CÜZ......>
-adre-
22.CÜZ......>tuuba0607===>OKUNDU
23.CÜZ.......>monallisa_35===>OKUNDU
24.CÜZ.......>whitepearll==>OKUNDU
25.CÜZ.......>gulbera====>OKUNDU
26.CÜZ.......>whitepearll===>OKUNDU
27.CÜZ.......>
huyluduygu===>OKUNDU
28.CÜZ........>aaynaa====>OKUNDU
29.CÜZ.......>buda gecer ya hu=>OKUNDU
30.CÜZ.......>aaynaa=====>OKUNDU

ARKADAŞLAR OKUMALARI KALAN ARKADAŞLAR EN YAKIN ZAMANDA BİTİRİRSENİZ SEVİNİRİM

NARADA BİTİRMİŞ AMA KONUYA YAZMASINI DA BEKLİYORUM ARKADAŞLAR DİĞER ARKADAŞLAR DA YAKINDA BİTİRİR

3.CÜZ.......>
N new smiles==>OKUNDU
==>OKUNDU
5.CÜZ.......>Nara87====>OKUNDU
7.CÜZ.........>
Israfil===>OKUNDU
8.CÜZ........>
Israfil===>OKUNDU
11.CÜZ......>687403_igt

15.CÜZ......>
whitepearll==>OKUNDU
16.CÜZ......>
emoss006===>OKUNDU
17.CÜZ......>
emoss006===>OKUNDU
18.CÜZ......>
huyluduygu===>OKUNDU
19.CÜZ.......>
huyluduygu===>OKUNDU
20.CÜZ.......>
skelebeks====>OKUNDU
21.CÜZ......>
-adre-
22.CÜZ......>tuuba0607===>OKUNDU
23.CÜZ.......>monallisa_35===>OKUNDU
24.CÜZ.......>whitepearll==>OKUNDU
26.CÜZ.......>whitepearll===>OKUNDU
27.CÜZ.......>
huyluduygu===>OKUNDU
29.CÜZ.......>buda gecer ya hu=>OKUNDU

Bitirdim arkadasim. Guzel Allahim kabul etsin inşallah. Hakkinizi da helal edin cok beklettim endiselendirdim sizi. Kadir gecesi yani 13 temmuz akşamı nasip olursa ucakta olacağım. O akşam nasıl katılacağız duaya.

Bitirdim arkadasim. Guzel Allahim kabul etsin inşallah. Hakkinizi da helal edin cok beklettim endiselendirdim sizi. Kadir gecesi yani 13 temmuz akşamı nasip olursa ucakta olacağım. O akşam nasıl katılacağız duaya.
canım ALLAH RAZI OLSUN sen önceden de yapabilirsin dualarını dileklerini burada yazarsın kadir gecesi ben de hepsini toparlar tek tek isimlerimizle amin deriz inşallah yapmış olduğumuz hatim yüzü hürmetine dersin canım

3.CÜZ.......>
N new smiles==>OKUNDU
==>OKUNDU
5.CÜZ.......>Nara87====>OKUNDU
7.CÜZ.........>
Israfil===>OKUNDU
8.CÜZ........>
Israfil===>OKUNDU
11.CÜZ......>687403_igt==>OKUNDU

15.CÜZ......>
whitepearll==>OKUNDU
16.CÜZ......>
emoss006===>OKUNDU
17.CÜZ......>
emoss006===>OKUNDU
18.CÜZ......>
huyluduygu===>OKUNDU
19.CÜZ.......>
huyluduygu===>OKUNDU
20.CÜZ.......>
skelebeks====>OKUNDU
21.CÜZ......>
-adre-====>OKUNDU
22.CÜZ......>
tuuba0607===>OKUNDU
23.CÜZ.......>
monallisa_35===>OKUNDU
24.CÜZ.......>
whitepearll==>OKUNDU
26.CÜZ.......>
whitepearll===>OKUNDU
27.CÜZ.......>
huyluduygu===>OKUNDU
29.CÜZ.......>
buda gecer ya hu=>OKUNDU

HATMİMİZ TAMAMLANMIŞTIR HEPİNİZDEN ALLAH RAZI OLSUN DİLEKLERİMİZİ DE PAYLAŞIR DUALARIMIZA KARŞILIKLI OLARAK AMİN DERİZ İNŞ

KADİR GECESİ DUALARDA BULUŞALIM

Canim ya acikcasi ben boyle hatime hic katilmamistim ilk defa katilacagim Allah nasip ederse.Ilk kurani okudugumda toplu hatim etmistik .yillar oldu anlayacagin. Dualarimizdan haric okunacak bir sure dua falan var mi ayrica. Yoksa sadece dilegimizi yazip hatimin yuzu suyu hurmetine mi diyecegiz

Canim ya acikcasi ben boyle hatime hic katilmamistim ilk defa katilacagim Allah nasip ederse.Ilk kurani okudugumda toplu hatim etmistik .yillar oldu anlayacagin. Dualarimizdan haric okunacak bir sure dua falan var mi ayrica. Yoksa sadece dilegimizi yazip hatimin yuzu suyu hurmetine mi diyecegiz
hatim duası diye dua var onu okur herkes ben buraya koyarım hatmimiz yüzü hürmetine müzice KURAN-I KERİM hürmetine dileklerimize de amin diyelim istedim ben kendim siz de isterseniz inş

Rabbim bu mübarek günlerin hürmetine zulm altında bulunan bütün kardeşlerimize yardım etsin zalimlere fırsat vermesin Efendimize layık ümmet Allaha layık kul olabilmeyi O'na hakkıyla ibadet edebilmeyi nasip etsin hasta olanlara şifa, dertli olanlara deva borçlu olanlara eda, bekarlara hayırlı eş, evlilere mutlu yuva güzel evlatlar nasip etsin, işi olmayanlara hayırlı bereketli iş nasip etsin bu hatimi okuyan okumamıza vesile olan herkesten razı olsun.
gönlümüzden geçen her ne varsa dünyamız,dinimiz, ahiretimiz için hayırlı, güzel, kolay ve bereketli olmasını nasip etsinn AMİNNN

Rabbim bu mübarek günlerin hürmetine zulm altında bulunan bütün kardeşlerimize yardım etsin zalimlere fırsat vermesin Efendimize layık ümmet Allaha layık kul olabilmeyi O'na hakkıyla ibadet edebilmeyi nasip etsin hasta olanlara şifa, dertli olanlara deva borçlu olanlara eda, bekarlara hayırlı eş, evlilere mutlu yuva güzel evlatlar nasip etsin, işi olmayanlara hayırlı bereketli iş nasip etsin bu hatimi okuyan okumamıza vesile olan herkesten razı olsun.
gönlümüzden geçen her ne varsa dünyamız,dinimiz, ahiretimiz için hayırlı, güzel, kolay ve bereketli olmasını nasip etsinn AMİNNN
AMİN

Canım hepimiz dileğimizi duamızı yazıcaz sen de toparlıcakmısın? Yani hepimiz birbirimizin duasını toplu göreceğiz demi?

benim dileğim,rabbim geleceğimi geçmişimden güzel eylesin,tüm sevdiklerimle sağlıklı huzurlu bir hayat,tüm Müslüman kardeşlerimin yardımcısı olsun rabbim,çocuklarıma huzurlu mutlu yuvalar nasip etsin,kapalı kapılar açılsın,çıkmazda olan güzel sonuçlarla neticelensin inşallah,ve burdaki dua kardeşlerim allah bebek isteyenlere sağlıklı akıllı hayırlı evlatlar nasip etsin hepinizin işi gücü rast gitsin

benim dileğim,rabbim geleceğimi geçmişimden güzel eylesin,tüm sevdiklerimle sağlıklı huzurlu bir hayat,tüm Müslüman kardeşlerimin yardımcısı olsun rabbim,çocuklarıma huzurlu mutlu yuvalar nasip etsin,kapalı kapılar açılsın,çıkmazda olan güzel sonuçlarla neticelensin inşallah,ve burdaki dua kardeşlerim allah bebek isteyenlere sağlıklı akıllı hayırlı evlatlar nasip etsin hepinizin işi gücü rast gitsin
AMİN

X