ramazan ayı için yardım istiyorum arkadaşlar dini yönden bir soru ??

deniz1992

♥ vefasızın sermayesi yalanmış.. ♥
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2009
1.663
135
Arkadaşlar ben metabolizma hızlandırıcı bi hap aldım ismini vermeyeyim rmazan ayında onu kullanmam nasıl olur yani hap hakkında şöyle yazıyor bir eczacı arkadaş önerdi kullananlardan dolayı şu xxx daha etkiliymiş
hap ismi olan yere X yazacağım ki reklam olmasın. ASIL SORUM ŞU: iştah kapattığı için ramazanda dini yönden bir sakıncası olabilir mi acaba. hani bazı antibiyotik tarzı da haplar iştah azaltıyor bunun da o etkisi varmış fakat yavaş bi metabolizmam olduğu için kullanacağım oruç'uma bi şüphe getirir mi acaba sonuçta nefsi kontrol etmek amaç .. bugün aldım ama kafam çok karıştı yardım lütfen arkadaşlar
Diyet uygulayanlar için geliştirilmiş formülasyon
Bilimsel olarak /62 daha fazla kilo kaybı sağladığı kanıtlanan X,yeşil çay ile daha da güçlendi. X’nin içerisindeki 4 aktif maddeye “yeşil çay” ekstresi eklenerek geliştirilen X daha fazla miktarda yağ yakımını sağlayarak antioksidan etki gösterebilir.

X, yüksek kaliteli diyet desteği olup etkili bir şekilde kilo vermeye yardımcı olmak amacıyla geliştirilmiştir.X, beş aktif madde içerir. 1. L-Carnitine, 2.Organik krom, 3.Ko-enzim Q 10, 4. Garcinia Cambogia 5. Yeşil çay. Kalıcı kilo kaybını sağlamaya yardım eden özel bir karışımdır.

Kimler X Kullanmalıdır?
İştahını kontrol etmekte zorlanan ve uzun sürede sağlıklı kilo vermeyi amaçlayan kişiler X kullanabilirler.

Neden X ?
X, açlığı bastırır, fiziksel aktivite ile beraber daha fazla yağ yakılmasını sağlar, içerdiği besin takviyeleri ile vücudun daha etkili diyet yapmasına yardım eder. Bu ,kilo almadan sağlıksız bir şekilde besin tüketilebileceği anlamına gelmez fakat dikkatli besin tüketimi ile düzenli kilo vermeye devam edilebileceği anlamına gelir. Bu ürün vücudun yağ, karbonhidrat ve protein kullanımını artırarak çalışır, aynı zamanda çikolata ve tatlı isteğini baskılar.

X’te yer alana 5 aktif madde vücutta farklı etki gösterirler. L-Carnitine serbest yağ asitlerinin metabolize edilmesine yardım eder. Organik Krom, çikolata, şeker gibi tatlı besinleri tüketme isteğini azaltır. Ko-enzim Q 10 enerji verir.
Garcinia Cambogia iştahı azaltır,bağırsak hareketlerini düzenler ve yağları kullanmaya yardım eder.
Yeşil ÇayYağ yakım sürecini hızlandırır
Gıda alımında önemli kesinti temeline dayanan şok-diyetlerin aksine X en üst düzeyde biyokimyasal denge içinde, uzun süreli sağlıklı kilo kaybına destek olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
güzel ilaçmış.iyi seçim yapmışsın..dini boyutunu bence bulunduğun ildeki müftülüğe aç bi telefon...öğren..hatta burda yaz ben de öğreneyim:) buna benzer bi çay kullanıyorum da ben...

güzel ilaçmış.iyi seçim yapmışsın..dini boyutunu bence bulunduğun ildeki müftülüğe aç bi telefon...öğren..hatta burda yaz ben de öğreneyim:) buna benzer bi çay kullanıyorum da ben...

öyle şeyleri hiç de beceremem ki yahu :KK9: acaba başka öğrenebileceğimiz bir yol var mı yada sen öğrenebilir misin ? çünkü içimde bir şüpe orucumu böyle geçirmek istemiyorum yani kullanmam daha iyi sonuçta ..

X