Rahmi T şeklinde ve rahim içi dar olup histereskopi ile ameliyat olup doğal yoldan hamile kalan va

BeyazPatik35

Carpe Diem
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2010
2.607
2.840
Hayırlı günler hanımlar....
Ben 5 yıllık evliyim 4 yıldır bebeğimiz olmuyor rahim filmim de sorun olmadığını söylüyordu doktorlar ta ki geçen haftaya kadar rahim içim darmış ve rahmim T şeklindeymiş histereskopi ameliyatı oldum cuma günü hafif kanamam var benim gibi olup doğal yoldan hamile kalan var mı?

Hayırlı günler hanımlar....
Ben 5 yıllık evliyim 4 yıldır bebeğimiz olmuyor rahim filmim de sorun olmadığını söylüyordu doktorlar ta ki geçen haftaya kadar rahim içim darmış ve rahmim T şeklindeymiş histereskopi ameliyatı oldum cuma günü hafif kanamam var benim gibi olup doğal yoldan hamile kalan var mı?
slm yazdığınız baya olmuş merak ettim bebegınız oldu mu.bende aynı durumdayım

Slm ya sizi burada görünce bi umut dogdu icime sanki bu dert sadece bende var sanıyodum ben de haziranda histereskopi oldum ve halen hamile degilim :KK43:

benimde T şeklinde. bir düşük yaptım. şimdi ikinciyi deniyorum. inşallah olurda bende size örnek olurum, umut olurum.

Slm bende de aynı sorun var siz hangi ilacları kullandınız? Nasıl hamile kaldınız?
Canim bana sorduysan 5 yil yapmadigim kalmadi asilamalar en son histeroskopi oldum 6.ayimda hamile kaldim rahim darligim duzeldikten sonra cunku doktor bebek tutunsa bile dusuk olur o durumda demişti

Slm ya sizi burada görünce bi umut dogdu icime sanki bu dert sadece bende var sanıyodum ben de haziranda histereskopi oldum ve halen hamile degilim :KK43:
canım aynı ayda ameliyat olmuşuz.doğal yolla denedım baktım olmuyo yarın tup bebege başlıcam.sen kaç yıllık hamilesin.rahım t şeklunde dendı ama rahım kanalı dar o genişletıldı.sizde de oyle mi dediler

="havadansudan, post: 44280765, member: 361735"]canım aynı ayda ameliyat olmuşuz.doğal yolla denedım baktım olmuyo yarın tup bebege başlıcam.sen kaç yıllık hamilesin.rahım t şeklunde dendı ama rahım kanalı dar o genişletıldı.sizde de oyle mi dediler[/QUOTE]
Ben 2 senedir evliyim bana da rahim dar dedi doktorlar histereskopiden sonra doktor septum vardı onu aldık rahmi genislettik dedi ama halen hamile kalamadım asılamada denedim olmadı

X