Rahiminceligi

o anne

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2024
15
2
30
18 haftalık gebeyim ,3,7mm rahim inceliyim var rahim yırtılma riski çok yüksek sürekli sancılarım var bana bir öneride bulunun lütfen ben tabi daha önce de yazdım her bir hekim farklı birşey söyledi artık kesinleşen bir durum skar gebelik ve 3, 7mm rahim inceliyim var bana onere bileceğiniz birşey varmı ?yada böyle olan varmı

Merhaba benimde sizin kine benzer şikayetim var gebelik şüphesi ile hastaneye gittim henüz çok erken olduğu için negatif çıktı ultrason la baktığında rahim duvarımın ince olduğunu söyledi fakat bı tedaviye ilaca başlamadi sizin rahim inceliginiz gebelikten önce var mıydı ciddi bı durum mu

Merhaba benimde sizin kine benzer şikayetim var gebelik şüphesi ile hastaneye gittim henüz çok erken olduğu için negatif çıktı ultrason la baktığında rahim duvarımın ince olduğunu söyledi fakat bı tedaviye ilaca başlamadi sizin rahim inceliginiz gebelikten önce var mıydı ciddi bı durum mu
Vardı,gebelikten önce ama ben ciddiye almadım ,gebe kalırsm kalınlaşır sandım ,ama şuan okadar yoğun ağrılarım var ki ,keske önce tedavi görseydim kalınlaştırmak için ,rahim duvarının yırtılma olasigi yüksek iç kanama gecire bilme olasilgi bile var ,bebek fazla büyümeden ben den alinacak 28 haftalık iken

X