Rahim sülüğü

Kızlar dün rahim sülüğü yaptım ve çok kanamam oldu yapan var mı çok kan gitmesi normal mi
Merhaba ne için yaptrdnz acaba ? Benm bi tanıdgm kist içşn göbekten yaptrmş eyitkili oldu kist gitti bende düşünyrm ama korkuyrm da bir yandan

Merhaba ne için yaptrdnz acaba ? Benm bi tanıdgm kist içşn göbekten yaptrmş eyitkili oldu kist gitti bende düşünyrm ama korkuyrm da bir yandan
Cnm çikolata kistim var 2 kez ameliyat oldum yine 6 cm çıkmış yapıp kurtulan çok bakalım inşallah bana da fayda eder

Yani sülükte çok kan gider zaten bunu hacamatçınıza sorun ya da sülüğü koyan kişiye
Çok ehil birisi olması gerekir.
Yok bilen sertifikalı birine yaptırıyorum kan gitmesi normal dedi ama insan ister istemez korkuyor baya çok gitti çünkü

Cnm çikolata kistim var 2 kez ameliyat oldum yine 6 cm çıkmış yapıp kurtulan çok bakalım inşallah bana da fayda eder
Kist bendede var malasef yumurta gelişiyo ama catlamıyo bi yıla yakın var agrı ve adet duzensizliği var dr gıttım bu hafta adet söktürücü verdi adet olunca tahlil yapalm dedi ama adet olmuyrm bebek ıstyrz oda olmuyo bakalm olmazsa bende sülük denıcem

Belki hamilesindir cnm

Belki hamilesindir cnm
Siz yaptıralınkac gün oldu, acı falan oldu mu bide ne zaman dr gidip muayene olacaksnz kist gecmiş mi diye kısıra bakmayn soryrm ama bu arafa sülükte yazn daha fazla kanama oluyrmş bana yaptrcam kafın öyle demişti kışın yapalm dıye ama ben beklemek istemıyrm

cnm soğan suyu iç belki sökülür
Gecen ay onu yaptm zaten 35 _40 günde oluyrm kürü yapınca oldum iki üç gün sürdü yıne kırk gün oldu gelen gıden yok çok can sıkıvı benim ilk cocuktan önce de pko vardı şimdi de bu var bi kendi kendine çocuk bile yapamyrm cok kafaya takıyrm ya

Cnm bütün sorularına cvp verebilirim hiç sorun değil bana önce hacamat r yaptı ilk seans ta sonra kasıklara kuyruk sokumuna ayak içlerine sülük bıraktı bu seanstada rahim içine bıraktı ve kasıklara hem hacamat hem sülük bıraktı ben acıyı çok hisseden biriyim biraz cnm acıdı başta ama sonra uyuştu hiç bişey hissetmedim kanamam çok oldu her gece ağrıdan ilaçla uyurdum ama dün gece çok rahat yattım çok şükür bir dahakine yine rahime bırakacak seanslar ortalama 1 ayda bir yaptım

Anladm çok teşekkür edrm cevabınz için inşallh kurtulırsnz bir an önce , bende iki aydr tarama hacamatı yaptryrm bu ay sülük denicem inş faydası olur ama bana göbekten yap dediler . sizin çocuk var mı peki özel degilse tabi

Dün yaptırdım cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…