rahim içi yapışıklılık yardım lütfen

Ama ben ondan sonra dış gebelik ameliyatı geçirdim, o yüzden tedirginim
İnş hiç bişi yoktur. Yaşınız kaç? Belki daha gençsiniz diye doktor normal yöntem ile denemenizi istemiş olabilir. Ya da sizde doktora ben film çekinmek her şey normal mi kontrol edilsin istiyorum kafaya çok takıyorum derseniz yönlendirir belki sizi

Merhabalar kürtaj kaç dakikalık bir işlem yani kaç dakika uyutuluyorsunuz ben anesteziden çok korkuyorum

Merhabalar kürtaj kaç dakikalık bir işlem yani kaç dakika uyutuluyorsunuz ben anesteziden çok korkuyorum
Nerdeyse 1,5 sene oldu hiç hatırlamıyorum ama kısa olarak aklımda kalmış. Zaten ameliyathaneye indir, hazırlık, tekrar çıkar vs bunlarda oluyor. Eğer sağlıksak bir sorununuz yoksa 2. Kez düşünün derim. İlerde bizlerin yaşadığı gibi sorunlar ya da korkularda yaşayabilirsiniz

Yaşım 26.
Teşekkür ederim.

Ooo çok gençsiniz çok iyi. Bir sıkıntı olmayacak inş ama diyelimki oldu hem gençlik hemde zamanınız olduğu için her şey emin olun sizde çözülür
Ya ben olmasından çok korkuyorum, inşallah bir problem yoktur.
Regl o kadar az değil, yine kırmızı geliyor ama bilmiyorum.

Hiç kırmızı gelmiyor mu?
Kaç ped değiştiriyorsunuz ki?
Bir de rahim filmi çektirdiniz mi acaba?
Çok az arada kırmızı geliyor. Rahim filmi çektirmedim ama doktorum da ultrason görüntüsünden bile anladı yapışıklık olduğunu normalde ultrasonla teşhis edilemez dedi. Hsg çektirmedim sonbaharda belki çektiririm çünkü rahmin durumuna göre operasyon gerekebilirmiş.

Aa anladım, çok geçmiş olsun o zaman
Bende 2-3-4 gün sürekli kırmızı 1-5-6 kırmızıyla karışık kahverengi geliyor. Acaba var mı yapışıklık çok merak ediyorum. Doktor rahim duvarı iyi dedi

Genelde koyu kahvemi mi geliyor

Ben sizde olduğunu düşünmüyorum açıkçası tabi bu kendi fikrim. Çünkü ben daha kürtaj sonrası 2. Reglimde tuhaflık olduğunu anladım sonrasında da hep az az devam edip bide aşırı sancı yapınca doktora gittim yani.

Bende de ilk regl az 2. Regl çok fazla oldu.
İlk reglde film çektirdim yapışıklık var dediler ama yapışıklık çıkmadı hava kabarcığı olduğu anlaşıldı.
Sonra hamile kaldım kist yüzünden kaybettim vs ve. Ondan tedirginim.
İçimi rahatlattınız teşekkür ederim.

Bence yaşadığınız durumdan dolayı bukadar tedirgin olmanız çok normal. Ben biraz önce internetten Ovülasyon testi sipariş verdim. Artık 3 günde bir deneme şansına bırakmak istemiyorum. Teste göre tam zamanında deneme yapacağız. Eğer herkese uyuyorsa bu sayfa üzerinden birlikte yapalım mı? Fotoları paylaşır birlikte değerlendirme yaparız

Koyu kahve başlıyor çok az kırmızıya dönüyor sonra kahverengi olarak bitiyor
Tuğba Hanım, inş sizinde engel olacak kdar bir sorununuz yoktur. Burdan iyi haberinizi alırız. Ben p.tesi doktora gittiğimde bana aşırı moral verdi. Yapışıklık bir sorun değil onu açarız dedi. Yani sizde de varsa sorunsuz bir olay değil ya da belki hafif derece vardır ve operasyon gerektirmeden çözüm bulur. Bazı kişilerde film çekmek için rahme verdikleri sıvı tüm yapışıklığı açıyormuş. Hatta insanlar hemen hamile bile kalabiliyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…