rahim içi yapışıklılık yardım lütfen

Bence yaşadığınız durumdan dolayı bukadar tedirgin olmanız çok normal. Ben biraz önce internetten Ovülasyon testi sipariş verdim. Artık 3 günde bir deneme şansına bırakmak istemiyorum. Teste göre tam zamanında deneme yapacağız. Eğer herkese uyuyorsa bu sayfa üzerinden birlikte yapalım mı? Fotoları paylaşır birlikte değerlendirme yaparız
Bende ovulasyon var ama öncelikle isti yok etmem gerekiyormuş. O nedenle cyclo kullanıyorum ben. Regl olduktan sonra yapabiliriz tabi.
Siz kaç yaşındaydınız?

Bende ovulasyon var ama öncelikle isti yok etmem gerekiyormuş. O nedenle cyclo kullanıyorum ben. Regl olduktan sonra yapabiliriz tabi.
Siz kaç yaşındaydınız?
35 yaşındayım. Bende de söylemiştim 1,5cm kist var ama daha yeni takibe aldık yani engel olur mu yok olur mu bilmiyorum. Sol tarafta var dedi yani şansımı yine de denemek istiyorum

35 yaşındayım. Bende de söylemiştim 1,5cm kist var ama daha yeni takibe aldık yani engel olur mu yok olur mu bilmiyorum. Sol tarafta var dedi yani şansımı yine de denemek istiyorum
Kist engel olmaz ama rahim duvarını incelten ve regl kanamasını azaltan cinsten ise mutlaka takip altında olunmalı diye biliyorum.
Doktorum kist bir atılsın dedi.

Kist engel olmaz ama rahim duvarını incelten ve regl kanamasını azaltan cinsten ise mutlaka takip altında olunmalı diye biliyorum.
Doktorum kist bir atılsın dedi.
Sizin kistiniz sol yumurtalıkta mı? Birde ağrı yapıyor mu? Ben son reglimden 3 gün önce ara ara kasık ya da karın ağrısı yaşadım. Acaba hsmilemiyim bu ağrı ne diye bile düşündüm. Ben yapışmadan korkuyorum ama acaba kistle ilgili bir durum muydu o? Bugün tüm gün sanki sol kaşığımda tam yumurtalığa gelen yerde varla yok arası ağrı var gibi geldi.acaba kafamdan mı uyduruyorum. Doktor ikimay sonra gel dedi ama korkuyorum bu sürede iyice büyürse tedavi süreç vs iyice yaşımın ilerlemesinden çocuğum olmamasından korkuyorum

Sizin kistiniz sol yumurtalıkta mı? Birde ağrı yapıyor mu? Ben son reglimden 3 gün önce ara ara kasık ya da karın ağrısı yaşadım. Acaba hsmilemiyim bu ağrı ne diye bile düşündüm. Ben yapışmadan korkuyorum ama acaba kistle ilgili bir durum muydu o? Bugün tüm gün sanki sol kaşığımda tam yumurtalığa gelen yerde varla yok arası ağrı var gibi geldi.acaba kafamdan mı uyduruyorum. Doktor ikimay sonra gel dedi ama korkuyorum bu sürede iyice büyürse tedavi süreç vs iyice yaşımın ilerlemesinden çocuğum olmamasından korkuyorum
Hayır sağda, ağrı yapıyor bazen.
Sizde yapışıklık olduğunu düşünmüyorum bende, muhtemelen benim gibi çok evhamlısınız

Umarım, hakkımızda hayırlısı olsun inşallah 🤍
Merhaba. Size yeni bi durumumdan bahsetmek istiyorum. Reglimden 3 gün önce olan ağrılarımın daha hafif halini tekrar yaşamaya başladım. Sabah saatlerce kistin olduğu yerde kaşık ağrım çok çok hafif oldu. Şimdi ise öğleden sonra üst karın yani göbek deliğinin hemen altı ya da üstünde ağrı oluyor. Sizde kistten kaynaklı böyle ağrılar var mı

Merhaba. Size yeni bi durumumdan bahsetmek istiyorum. Reglimden 3 gün önce olan ağrılarımın daha hafif halini tekrar yaşamaya başladım. Sabah saatlerce kistin olduğu yerde kaşık ağrım çok çok hafif oldu. Şimdi ise öğleden sonra üst karın yani göbek deliğinin hemen altı ya da üstünde ağrı oluyor. Sizde kistten kaynaklı böyle ağrılar var mı
Merhaba, kist olduğun yerde ağrı oluyor genelde evet.

Tuğba Hanım, inş sizinde engel olacak kdar bir sorununuz yoktur. Burdan iyi haberinizi alırız. Ben p.tesi doktora gittiğimde bana aşırı moral verdi. Yapışıklık bir sorun değil onu açarız dedi. Yani sizde de varsa sorunsuz bir olay değil ya da belki hafif derece vardır ve operasyon gerektirmeden çözüm bulur. Bazı kişilerde film çekmek için rahme verdikleri sıvı tüm yapışıklığı açıyormuş. Hatta insanlar hemen hamile bile kalabiliyormuş
Çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için ama benim artık yaşta 43 umudum kalmadı desem yeridir. Sizler inşallah tez vakitte kavuşursunuz sağlıkla🥰

X