Rahim içi sülük tedavisi

Merhabalar hanımlar 🌺
Daha önce rahim içi sülük yaptıran var mı aranızda varsa tavsiye eder misiniz?
Ne gibi faydalarını görüp neden yaptırdınız acaba?
Ben gebelik düşündüğüm için faydası olduğunu duydum o yüzden merak ediyorum
Duydum ama rahim içi yaptirmadim açıkçası düşündüm ama cesaret edemedim ama bende rahim içine koydurmayi düşünüyorum gözlerimi sülük ile tedavi ettirdim yüksek göz tansiyonu riskim vardı sülük tedavisinden sonra tekrar doktora gittiğimde 2 kez muayene etti doktor neye göre risk var demişler dedi hacamat ve sülük tedavisi sünnete uygun ehline denk gelirseniz başarılı sonuçlar alabilirsiniz diye düşünüyorum ben şahsen başıma sırtıma kalp arkasına hacamat kuyruk sokumuna hacamat üstüne sülük koyduruyorum kendi adıma ben güzel sonuçlar aldım
Eğer yaptiracaksaniz dikkat edin sünnete uygun günlerinde ve temiz dualı biri olmalı şimdi bunu ticarete döktü insanlar oysaki zamanları var öncesinde ve sonrasında dikkat edilmesi gereken hususlar var
Ama benim size tavsiyem daha önce hacamat ya da sülük yaptirmadiysaniz önce bi tarama diyorlar komple bi kontrol ettirdin kupa koydurun kasik bölgesine de sülük koydurun akabinde varsa cesaretiniz rahim içi koydurursunuz illa içeri koymaları şart değil dışarıdan da yerlestiriyorlar ve 3 lemeyi unutmayın bu ay hacamat günlerinde yaptırdınız yapan kişiye sorun tekrar 1 hafta 2 hafta neyse ne zaman yapalım diye 3 kere üst üste yaptırın 3leyin yani
Çok uzun oldu hakkınızı helal edin ben tavsiye ediyorum ayrıca hacamat ve sülük peygamber efendimizin sünnetidir şifa olsun insaallah

Tamam iste burda ben de dahil herkes “sacmalamayin” diyor. Hastalik kapma, enfeksiyon vs riskiniz var. Bir canli dunyaya getirmek icin bunlarin hicbirine degmez
Haklısınız tabi ki ama insan bazen umutsuzluğa kapılıp mantıklı düşünemiyor malesef ki..
Hastalık riskini şöyle düşünmedim sülük için hastaneler var falan o yüzden risk gibi düşünmedim açıkçası

Merhaba, suluk koydurmak gercekten sifali olabiliyor. Ben boyun fitigim icin ozel bir klinikte yaptirdim bana iyi geldi ama suluk sifali da olsa bazi insanlara alerjik reaksiyonlar gosterebiliyor. Ayrica yukarida ki arkadasin da bahsettigi gibi oncesi ve sonrasinda yapilmasi gerekenler var belirli gunleri var. Hijyenik bir ortamda guvenilir insanlara yaptirilmali. Yaptirmaya karar verirseniz once vucudunuzda baska bir yere yaptirip denemelisiniz. Ben sulukten bir hafta once yine boyun fitigim icin hacamat yaptirmistim normalde kisa olan adet dongum uzadi vucudumda extra bir zindelik ve enerji hissetmistim. Bu tur uygulamalar herkes de farkli etki yapabilir o yuzden cok iyi arastirilmasi gerekir.

Merhaba, suluk koydurmak gercekten sifali olabiliyor. Ben boyun fitigim icin ozel bir klinikte yaptirdim bana iyi geldi ama suluk sifali da olsa bazi insanlara alerjik reaksiyonlar gosterebiliyor. Ayrica yukarida ki arkadasin da bahsettigi gibi oncesi ve sonrasinda yapilmasi gerekenler var belirli gunleri var. Hijyenik bir ortamda guvenilir insanlara yaptirilmali. Yaptirmaya karar verirseniz once vucudunuzda baska bir yere yaptirip denemelisiniz. Ben sulukten bir hafta once yine boyun fitigim icin hacamat yaptirmistim normalde kisa olan adet dongum uzadi vucudumda extra bir zindelik ve enerji hissetmistim. Bu tur uygulamalar herkes de farkli etki yapabilir o yuzden cok iyi arastirilmasi gerekir.
Vajinasına sülük sokturacak farkında msınız?

Hep bu anı bekledim 😑
IMG_6253.jpeg

Hacamat bele kuyruk sokumuna yapıyorlar, bide sülük bende bu ay yaptırdım.. ama bana da orda eğer hamile kalmazsan gel yine omuzlarına ve kuyruk sokumuns sülük yapalım dediler, yine gebelik olmazsa rahim sulugu yaparız istersen yaptıranlar hamile kaldı dediler.. hacamatı öneririm ama regli bittiği gibi bence dua ile yaptırın.. acısı yok :) morluk oluyor 10-15 güne geçti.. en azından vesveselerden kurtuluyor insan ben psikolojik olarak bin şükür çok rahatladım… benim şahsi fikrim eğer yıllardır gebelik elde edemediyseniz düşünün, yasiniz yüksekse falan.. çünkü vajina tarafında bi damara denk gelir kan kaybı olur Allah korusun, illa yaptırırsanız da bence hastane ortamı olmalı.. hastanelerde de yapıyorlar..

Vajinasına sülük sokturacak farkında msınız?
Insanlar bazi seyleri duyarlar ve bilgi almak isteyebilirler. Bu onlarin duyduklari seyleri direkt yapicaklari anlamina gelmez zaten konu sahibi de tecrubesi olanlar var mi diye sormak istemis. Ben kendisine Rahmine suluk koy ya da koyma gibi bir sey yazmadim.Ben “ Boyun fitigim” icin ozel bir klinikte uzman bir doktora yaptirdigim kendi tecrubemi paylastim. Ayrica alerji riskini de yazdim.Ayrica bu isinde uzmanlari var. Guvenilir olmayan kisilere yaptirilmamasi gerektigini ve cok iyi arastirilmasi gerektigini de yazdim. Farkinda misiniz? Lutfen yazdigimi tekrar okuyun.

İçeri kaçarsa diyen üyeye gülerek bilmiyorum demişsiniz. Hayatını bu kadar hafife alan birine diyeceğim çok bir şey yok benim.

Insanlar bazi seyleri duyarlar ve bilgi almak isteyebilirler. Bu onlarin duyduklari seyleri direkt yapicaklari anlamina gelmez zaten konu sahibi de tecrubesi olanlar var mi diye sormak istemis. Ben kendisine Rahmine suluk koy ya da koyma gibi bir sey yazmadim.Ben “ Boyun fitigim” icin ozel bir klinikte uzman bir doktora yaptirdigim kendi tecrubemi paylastim. Ayrica alerji riskini de yazdim.Ayrica bu isinde uzmanlari var. Guvenilir olmayan kisilere yaptirilmamasi gerektigini ve cok iyi arastirilmasi gerektigini de yazdim. Farkinda misiniz? Lutfen yazdigimi tekrar okuyun.
O kadar haklısınız ki..
ben yaptırdım yaptırıyorum yaptıracağım demedim duydum merak ettim ve soruyorum daha önce de dediğim gibi daha önce defalarca hacamat sülük yaptırdım sırt omuz göz için ama buna cesaretim yok yapanlar oldu mu merak ediyorum sadece ciddi anlamda gelişme yaşayan oldu mu

O kadar haklısınız ki..
ben yaptırdım yaptırıyorum yaptıracağım demedim duydum merak ettim ve soruyorum daha önce de dediğim gibi daha önce defalarca hacamat sülük yaptırdım sırt omuz göz için ama buna cesaretim yok yapanlar oldu mu merak ediyorum sadece ciddi anlamda gelişme yaşayan oldu mu
Sizi cok iyi anliyorum. Bu durum genel bir sorun aslinda herkes her konuda konusma hakkina sahip oldugunu dusunuyor. Herkesin onaylamadigi sevmedigi seyler vardir. Sahsen benim de onaylamadigim konular oluyor bu sitede eger bir faydam olmayacaksa gidipte konu sahibinin canini sıkacak seyler yazmiyorum. Herkes her seyi begenmek zorunda degildir ama yorum yapmak zorunda da degildir. Dogru bulmuyorsan ve illa yazmak istiyorsan da kibar bir sekilde karsindakini yargilamadan kendini ifade edebilirsin… neyse bu konu boyle uzar gider biz saygimizi kaybetmeyelim.
Konunuza donecek olursak daha once baska yerlerinize yaptirmissiniz az cok biliyorsunuz ama rahim olayi biraz daha farkli iyice arastirmak lazim bedeniniz icin en dogru karari vereceginizi umuyorum. Her sey gonlunuzce olsun🌸

Merhabalar hanımlar 🌺
Daha önce rahim içi sülük yaptıran var mı aranızda varsa tavsiye eder misiniz?
Ne gibi faydalarını görüp neden yaptırdınız acaba?
Ben gebelik düşündüğüm için faydası olduğunu duydum o yüzden merak ediyorum
AIDS kapanlarla dolu bunu yaptıranlar. Çünkü tek kullanımlık değil, o kanı kusturup tekrar başka hastada kullanıyorlar. Ayrıca rahim içine böcek yani hiç mi korkmuyon ?

Sizi cok iyi anliyorum. Bu durum genel bir sorun aslinda herkes her konuda konusma hakkina sahip oldugunu dusunuyor. Herkesin onaylamadigi sevmedigi seyler vardir. Sahsen benim de onaylamadigim konular oluyor bu sitede eger bir faydam olmayacaksa gidipte konu sahibinin canini sıkacak seyler yazmiyorum. Herkes her seyi begenmek zorunda degildir ama yorum yapmak zorunda da degildir. Dogru bulmuyorsan ve illa yazmak istiyorsan da kibar bir sekilde karsindakini yargilamadan kendini ifade edebilirsin… neyse bu konu boyle uzar gider biz saygimizi kaybetmeyelim.
Konunuza donecek olursak daha once baska yerlerinize yaptirmissiniz az cok biliyorsunuz ama rahim olayi biraz daha farkli iyice arastirmak lazim bedeniniz icin en dogru karari vereceginizi umuyorum. Her sey gonlunuzce olsun🌸
Teşekkür ederim 💐

X