Rahim içi sülük tedavisi

Nasıl cesaret edebiliyorsunuz böyle şeylere hayret ediyorum :)
Arkadaşımda hiçbir sorun yok, gebelik elde edemeyince o da sülük tedavisine başvurdu. Ama üzerine çok geçti( 1 sene olmuştur) hala gebelik yok

Nasıl cesaret edebiliyorsunuz böyle şeylere hayret ediyorum :)
Arkadaşımda hiçbir sorun yok, gebelik elde edemeyince o da sülük tedavisine başvurdu. Ama üzerine çok geçti( 1 sene olmuştur) hala gebelik yok
Aslında cesaret etmiş sayılmam hala ama korkmuyorum da mesela :)
Ben çatlatma iğnesinde çok aşırı ağrı çektim o yüzden tekrarlamak istemiyorum açıkçası malesef

Aslında cesaret etmiş sayılmam hala ama korkmuyorum da mesela :)
Ben çatlatma iğnesinde çok aşırı ağrı çektim o yüzden tekrarlamak istemiyorum açıkçası malesef
Catlatma iğnesi o kadar ağrı yapmaz bence yumurtalarinla olan bir durum olabilir. 2 aşılama 1 tüp bebek tedavisi oldum. Yani 3 kere çatlatma iğnesi oldum hiç öyle aşırı ağrım olmadı. Yumurta büyütücü ilaç kullandınız mı yoksa sadece çatlatma iğnesi mi kullandiniz bu zamana kadar?

Klomen kullandım ardından da ovitrella kullandım ama ciddi ağrım oldu

Klomen kullandım ardından da ovitrella kullandım ama ciddi ağrım oldu
Klomenden kaynaklı olmuştur o :) yumurta büyütmek için kullanılıyor sonuçta. Ve kist falan da yapabiliyormus. Sana iyi gelmemiş demek ki
Valla ben bu sülük işini ilk o arkadaşımdan duydum o da faydasını gormedi malesef. Sülük oldu 2 ayda hamile kaldı demeyi isterdim ama malesef. Şimdi o arkadaşım hastane sürecine tekrar başlıyor ikinci aşılamayı yaptircak

Bilmiyorum hangisinin etkisi ikisini de ard arda ve ilk defa kullanınca iğneden diye düşünüyordum ben

Sülük konusunda da cesaretim yok zaten ama bir kaç kişi ısrarla övünce bir merak uyandırmadı değil

Bilmediğiniz bir şey ce riski bir şey

Biri deseki ben yaptım yaoacakmisiniz

yani yapmayın böyle şeyler gidin dr ye tedavi olun ne gerek varki bunlara kafa yoruyorsunuz

Neden bu kadar alakadar oldunuz ki?
Tekrar ediyorum
BEN YAPANLARA SORDUM KARŞI OLANLARA DEĞİL
ilgilendiğiniz konu başlıklarına yorum yaparsınız
Siz mi karar veriyorsunuz kimin nereye yorum yapacagina? İstediginiz cevaplari aecmek gibi bir durum soz konusu degil. Herkes saygi cercevesinde fikrini soyleyebilir burda

Lütfen modern tıbba doktorlara güvenin. Belki size güvenilir gelebilir ama bir ağrı kesiciyi içerken bile on kere düşünüyoruz. Ovitrelleden çekindiğiniz için alacağınız bu risk sizi daha zor bi duruma sokabilir. Enfeksiyon riski var en başta :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…