Rahim Filmini(hsg) özel sağlık sigortası karşılar mı özel hastanede ?

Kızlar ben de bugün bi klinikle konuştum 1250 ye çekiyorlarmış hsm sağlık diye bir yer. Zaten hiç bir özel sağlık sigortası da karşılamıyormuş bu işlemi bakalım gideceğim inşallah bi sıkıntı çıkmaz
[/QUOTE
İnşallah sıkıntı çıkmaz 🙏 ama yani neymiş de bu karşılamıyor cidden çok mantıksız

İzmir İstanbul özeller aşiri kazıkcı belliki .. 8ay önce 1500 demişlerdi film günü zam gelmiş 2500e çekilmiştim taaa 2022haziran şaka gibi ya. İnsanın canı için parasını sonuna kadar sömürüyo karaktersizler
Ben istanbulda temmuzda 1400e çekildim

Mecbur bırakıyorlar resmen Zeynep kamil hastanesinde de yapılıyormuş ama sıra almak çok zormuş. Beklemek yıpratıcı olduğu için ben de özele gidiyorum

Mecbur bırakıyorlar resmen Zeynep kamil hastanesinde de yapılıyormuş ama sıra almak çok zormuş. Beklemek yıpratıcı olduğu için ben de özele gidiyorum
Evet ben de özelde yaptırmak istiyorum hem beklememek için hem de daha fazla özen gösterildiği için

Ben az önce yaptırdım canım ağrısız demişlerdi gerçekten de beklediğim gibi sancılı ağrılı bi işlem değilmiş sadece insan geriliyor ilk defa yaptırdığı için

Ben az önce yaptırdım canım ağrısız demişlerdi gerçekten de beklediğim gibi sancılı ağrılı bi işlem değilmiş sadece insan geriliyor ilk defa yaptırdığı için
Özelde mi yaptırdınız acaba ? Bir de anestesili mi ?

Evet özelde yaptırdım hsm görüntüleme merkezi diye bir yerde. Anestezi falan yoktu hiç de acı olmadı normal muayene gibiydi ilaç verdi ve filmleri çekip veriyor

Kızlar ben de bugün bi klinikle konuştum 1250 ye çekiyorlarmış hsm sağlık diye bir yer. Zaten hiç bir özel sağlık sigortası da karşılamıyormuş bu işlemi bakalım gideceğim inşallah bi sıkıntı çıkmaz
canım sen ne zaman çektirdin ben de bugün salı günü için randevu aldım 1750 tl fiyat verdiler

4 gün önce çekildim bende 3600+565 muayane ücreti ödedim 🙄 anestezili çekildim çok çok uçuk fiyatlar 🤦🏼‍♀️

Çokmuş ya 😵 insan çocuk sahibi olacağım diye düşünmeden veriyor işte ama hiç etmiyor bu paralar gerçekten
İnsanın gözü parayı görmüyor maalesef dediğiniz gibi birde açıkmış tüplerim eşimde diyor ki açıksa tüplerin geri versinler parayı 🤣🤣🤣 içimize oturdu para 🤣

Çok şükür canım bi de bı filmden sonra hamile kalma oranı artıyor diyorlar bakalım hayırlısı hakkımızda
Evet öyle diyorlar inş bu ay bu tez doğru çıkar yoksa birdahaki ay aşılama planlaması yaptık işin boyutu değişecek artık :/ hayırlısı canım kalbimizden geçen olsun inş 🙏

İnsanın gözü parayı görmüyor maalesef dediğiniz gibi birde açıkmış tüplerim eşimde diyor ki açıksa tüplerin geri versinler parayı 🤣🤣🤣 içimize oturdu para 🤣
:)) haklısınız valla ne deseler tamam diyoruz bir umut olsun artık diye ama fiyatlar çok dengesiz

Arkadaşlar merhaba, rahim filmi çektirmeyi düşünüyorum özel hastanede iyi bir doktor var ben de özel sağlık sigortası yapayım diyorum ama hsg yi karşılar mı emin değilim bilginiz var mı ? Doktor en son 2 bin civarı demişti çünkü.
Merhaba 4,5 ay önce çektirdim özel sağlık sigortam karşılamadı 2000 TL’ye çektirdim narkoz ile

X