Rahim Filmini(hsg) özel sağlık sigortası karşılar mı özel hastanede ?

Merveeee57

Beni bulacaksın bebeğim biliyorum 🧚🏻‍♀️
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2022
2.684
2.581
27
Arkadaşlar merhaba, rahim filmi çektirmeyi düşünüyorum özel hastanede iyi bir doktor var ben de özel sağlık sigortası yapayım diyorum ama hsg yi karşılar mı emin değilim bilginiz var mı ? Doktor en son 2 bin civarı demişti çünkü.

Arkadaşlar merhaba, rahim filmi çektirmeyi düşünüyorum özel hastanede iyi bir doktor var ben de özel sağlık sigortası yapayım diyorum ama hsg yi karşılar mı emin değilim bilginiz var mı ? Doktor en son 2 bin civarı demişti çünkü.
Nerde yaşıyorsun ben adet olmayı bekliyorum geçen ay yaotrcktm olmadı ben İstanbul Fatih'te 900 TL ye yaotrcm

Nerde yaşıyorsun ben adet olmayı bekliyorum geçen ay yaotrcktm olmadı ben İstanbul Fatih'te 900 TL ye yaotrcm
Ben Erzincandayım, burda sadece 1 özel hastane var onlar da 2000 tl dedi 3 4 ay önce artmıştır diiye de tahmin ediyorum

İzmir İstanbul özeller aşiri kazıkcı belliki .. 8ay önce 1500 demişlerdi film günü zam gelmiş 2500e çekilmiştim taaa 2022haziran şaka gibi ya. İnsanın canı için parasını sonuna kadar sömürüyo karaktersizler

İzmir İstanbul özeller aşiri kazıkcı belliki .. 8ay önce 1500 demişlerdi film günü zam gelmiş 2500e çekilmiştim taaa 2022haziran şaka gibi ya. İnsanın canı için parasını sonuna kadar sömürüyo karaktersizler
Gerçekten öyleler hepsi, eğer özel sağlık sigortası karşılıyorsa sigorta yapmak daha mantıklı şu an ama emin olamıyorum karşılıyor mu diye

Bildiğim kadarıyla çoğu özel sağlık sigortası karşılamıyor Allianz Anadolu vs.

Hangi şehir Izmir de çektiren varsa fiyat bilgisi yazabilir mi

10 dk bile sürmeyen bir işlem için istenilen paralara bakın ya çok fazla olmuş gerçekten ben ilkini devlette çektirmiştim güç bela ikinciyi özel görüntüleme merkezinde çektirdim 2021de 800 TL vermişim bugün bakınca anlıyorum çok olduğunu devlette hiç bir ücret vermiyorsunuz küçük illerde daha kolay oluyor

10 dk bile sürmeyen bir işlem için istenilen paralara bakın ya çok fazla olmuş gerçekten ben ilkini devlette çektirmiştim güç bela ikinciyi özel görüntüleme merkezinde çektirdim 2021de 800 TL vermişim bugün bakınca anlıyorum çok olduğunu devlette hiç bir ücret vermiyorsunuz küçük illerde daha kolay oluyor
Evet devlet o anlamda iyi ama o kadar ilgisizler ki açıkçası devlette yaptırmaya çok korkuyorum, bir sefer olan bi şey diye yaptırıcaz özelde mecbur napalım

Evet devlet o anlamda iyi ama o kadar ilgisizler ki açıkçası devlette yaptırmaya çok korkuyorum, bir sefer olan bi şey diye yaptırıcaz özelde mecbur napalım
10 dakikalık bir işlem bence korkmanıza gerek olacak kadar değil bu işi daha önce yapmış bir doktor gayet rahat çekebilir rahim filminizi

Aa fiyatları okuyunca şok oldum bu kadar ücretli olduğunu hiç bilmiyodum

Kızlar ben de bugün bi klinikle konuştum 1250 ye çekiyorlarmış hsm sağlık diye bir yer. Zaten hiç bir özel sağlık sigortası da karşılamıyormuş bu işlemi bakalım gideceğim inşallah bi sıkıntı çıkmaz

X