rahim filminden korkanlaar....

onuseviyorum

Guru
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2008
1.436
10
ben rahim filminden çok korkuyodum ve aylarca erteledim.ama korkulcak bişi olmadığını anladım.eğer benim gibi olan varsa yardımcı oliim...:1ninca:

canım ben korkmuyorum ama merak edıyorumm anlatırsan sevınırm hiç acı olmadımı

tabii canım anlatım...vajinadan ipince bir kamışa benzer bir kanül sokuluo ve o kanülün içinden bir ilaç verilio.sadece 7 dak.süren bir işlem ve kesinlikle acı hissetmedim.o ilaç verilirken sadece adet sancısı gibi bir hafif sancı çekiosun o kadar..ben bu işi okadar gözümde büyüttümki narkozla yapmak istedim.ama doktorum ikna etti.iyiki onu dinlemişim.ama eski usül ve yeni usül var .eski usul çok uzun ve çok acı vericiymiş.yeni usul yapan yerler tercih edilmeli.ben radyotomda yaptırdım.:1rolleyes:

adapazarından hsg çektiren varmı çok korkuyorum yardımcı olun acı duydunuzmu nerde çektirdiniz ve kadar tutuyo ücreti acaba

bende bu ayın 27 sinde yani salı günü kısmetse hsg çektircem, 200 ytl dediler, anadolu yakası Erdem hastanesinde olcam. bende az buçuk korkuyorum aslında, bakalım nasıl olcak, dua edin bana olur mu?
inş tüplerde tıkanıklık yoktur.

adapazrında çektiren varsa bana bir yer önerebilirmisiniz nerde ve nekadar ücrete yaptırdınız yardımcı olun

merhaba arkadaşlar ben bu çrşm. çektirmek için masaya yattım ama yaşadığım acıyı tarif edemiyorum inanılmaz canım yandı hala etkisindeyim işin kötüsüde werilen ilaçlı sıvı gitmedi geri geldiği için boşuna çektim o acıyı senağlamahaftaya çrşm.ya tekrar yapılıcak hatta dr.um rahatlamam için diazem werdi bi nevi uyuşturucu ama cesaret edemiyorum o yüzden özelde anesteziyle yaptırmak istiyorum ama aldıgım fiyatlar inanılmaz yüksek 700 -900 ytl lerden bahsediliyor neyapıcam bilmiyorum arada kaldım lütfen fikir werin
benim canım neden bukadar fazla acıdıı:1no2:

bende bu ayın 27 sinde yani salı günü kısmetse hsg çektircem, 200 ytl dediler, anadolu yakası Erdem hastanesinde olcam. bende az buçuk korkuyorum aslında, bakalım nasıl olcak, dua edin bana olur mu?
inş tüplerde tıkanıklık yoktur.
anestezilimi 200 yoksa anestesizmi eğer 200 se çok uygun bende araştırıyorum şimdi o hastaneyi arayıp bilgi alıcam

merhaba kızlar bende araştırdım 300 ila 400 arasında degişiyor ama ssk ile anlaşmalı bir hastanede anestezili 275 ytl fark akıyorlar bende anestezili çektiricem açıkçası korkuyorum..

ben de çok korkuyordum arkadaşalr,okadar çok büyütüm ki gözümde.ama çok şükür öyle değil miş.bence anesteziye gerek yok.tamam acı var ama dayanılamayacak bi acı değil.allah yardımcınız olsun.bebiş için herşeye değer kızlar.

benim canım neden okadar fazla yandı peki:KK43:( kanamada oldu bende halada devam ediyor ve oturup kalkarken canım acıyor
aynı işlemi tekrar yaşayacağımı düşününce kanım donuyor resmen

kuzuum nerede çektirdin rahim flimini vede sonuçların nasıl çıktı çok özel degilse bizimle paylaşırmısın.

benim canım neden okadar fazla yandı peki:KK43:( kanamada oldu bende halada devam ediyor ve oturup kalkarken canım acıyor
aynı işlemi tekrar yaşayacağımı düşününce kanım donuyor resmen

Bende geçen sene çektirdim hsg yi ben neredeyse ölüyorum sandım 1 saat dogum sancısı çektim bende yapışıklıkta vardı onuda açtılar ben hastaneyi ayağa kaldırdım diyebilirim bağırmaktan..Doktor değiştirecegim ve yeni doktorumunda hsg istemesinden çok korkuyorum şimdiden onun derdine düştüm.Bide burdaki arkadaşlar acımıyo diyo nasıl acımıyo yaa ben anlam veremedim....Korkuyorum yine çektirmekten....:1no2:
:a015:

Bende geçen sene çektirdim hsg yi ben neredeyse ölüyorum sandım 1 saat dogum sancısı çektim bende yapışıklıkta vardı onuda açtılar ben hastaneyi ayağa kaldırdım diyebilirim bağırmaktan..Doktor değiştirecegim ve yeni doktorumunda hsg istemesinden çok korkuyorum şimdiden onun derdine düştüm.Bide burdaki arkadaşlar acımıyo diyo nasıl acımıyo yaa ben anlam veremedim....Korkuyorum yine çektirmekten....:1no2:
:a015:
inan bilmiyorum bende içeriye girerken eşime gülümseyip girdim acımıyor diyenlere güvenerek ama çığlıklarımı eşim dışarıdan duymuş bayılıcak gibi olmuş adam
2günde 3 kilo verdim onun etkisinden hem bedenen hem psikolojik olarak çok etkiledi
tedaviye başlamak istiyorsan hsg yi şart koşuyorlar

X