RAHİM FİLMİMDEKİ KARMAŞA

denizperisii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2023
1.049
476
26
Arkadaşlar önceki hesabıma giriş yapamadım yeni açtım. 11 aydır bebek olmuyor 8. Ay hsg çekildim dr her şey güzel dedi raporda da öyle yazıyor. Ancak başka dr gösterdiğimde tüpleriniz iyi çalışmıyor dedi. Öleceğim gerçekten iyi çalışmıyor ne demek daha önce başına gelen oldu mu???? Güneydoğuda yaşıyorum ankaraya gideceğim ancak içim çok buruk.

Farklı 2 dr da filmin iyi çekilmediğini yenilenmesi gerektiğini söyledi. Şimdi boşuna mı atestezi aldım ben. Bu durum başına gelen var mı?

Eklentiler

• IMG_2283.jpeg
    134 KB · Görüntüleme: 67
Malesef yok… bir de bir prof a attım instadan bana tüpleriniz iyi çalışmıyor dedi.. başkası da net bi film değil dedi. Kime güvenicem vallahi çok yıprandım
İstanbulda yaptırma imkanınız varsa sonomed ya da echomarda yaptırın anestezi almadan çektirmiş olursunuz ve tüpünüz kapalıysa açıyorlar o esnada

Haklısınız biz kadınların işi zor ama o an kafanız başka yerde olsun bazı şeyleri mecbur yaptırmak zorundayız her şey bebiş için
Şimdiden bebekten de hiç umudum yok olsa olurdu herhalde tedavi ismi bile beni psikolojik etkiliyor herkes bu kadar kolay doğururken bizim hamile kalamamamız çok acı

Şimdiden bebekten de hiç umudum yok olsa olurdu herhalde tedavi ismi bile beni psikolojik etkiliyor herkes bu kadar kolay doğururken bizim hamile kalamamamız çok acı
Benim 3 yıl sonra oldu benim de hiç umudum yoktu umudunuzu kesmeyin rahim filmi çok etkili belki de çeken merkez güzel çekemedi bunca eleştiri olduğuna göre. Mecburen biz adımları takip etmek zorundayız. Hiiiiiç kolay değil çok iyi anlıyorum ama yapmaya mecburuz

Ah ne çok sevindim adınıza inşallah sağlıcakla büyütürsünüz sizin sorununuz neydi acaba, kendiliğinden mi oldu

Ah ne çok sevindim adınıza inşallah sağlıcakla büyütürsünüz sizin sorununuz neydi acaba, kendiliğinden mi oldu
Amiiiin Evet herhangi bir problem görünmüyordu ama olmuyordu aşılamaya niyetlendik rahim filmi çektirin dendi filmden sonraki ay kendiliğinden oldu inşaallah sizin de en kısa zamanda sağlıkla hayırla gelsin

Bir doktora daha git bence bakalim o ne diyecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…