Rahim filmi

Betusslu

Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2024
155
49
27
Merhaba kızlar. 2 kez düşük yaptım doktorum rahim filmi çektirmemi istedi ne yapmam gerekiyor süreç nasıl ilerliyor bilgisi olan ? Ayrıca Samsun’dayım burda rahim filmi çektiren var mı

2 kez düşük yapınca, pıhtılaşma sorunu var mı diye bakıyorlar. Sizden ve eşinizden kan alıyor ve gönderiyorlar 2 hafta sonra çıkıyor sonuçlar. Baktırdınız mı? Rahim filmi ben de çektirdim. Yine bir sıkıntı görülmedi. Anestezi alıp uyutuyorlar 10 15 dk lık ağrısız bir işlem. Uyandığında hafif kanamalar olabilir. Ama aşırı ağrı yapmıyor. Zaten enfeksiyon riskine karşı antibiyotik ve ağrı kesici de veriyorlar. Geçmiş olsun

Merhaba benim size önerim eğer Samsun’da ağrısız çeken radyoloji varsa orda yaptırın ağrısiz anestezisiz çektirirsiniz tüplerde tıkanıklık varmı perde ve polip varmı bakıyolar anesteziliyi bilmiyorum fakat ağrısız çok kolay sıfır ağrı. Bu arada düşüklerin en büyük nedeni kan pıhtılaşması ve genetik sorunlar. Bu yüzden genetik testine de gitmeniz oldukça faydalı

merhaba benim bi sorum olacaktı bilen varsa cevaplarsa sevinirim bi arkadaş 1 düşük birde dış gebelik yaşamış rahim filmi çektrmş tüpleri iyiymiş ama rahmi kalp şeklindeymş bu yüzden düşük oluyormş amly denmiş böyle bişey olabilirmi yani herkesn rahmi farklı tabide

merhaba benim bi sorum olacaktı bilen varsa cevaplarsa sevinirim bi arkadaş 1 düşük birde dış gebelik yaşamış rahim filmi çektrmş tüpleri iyiymiş ama rahmi kalp şeklindeymş bu yüzden düşük oluyormş amly denmiş böyle bişey olabilirmi yani herkesn rahmi farklı tabide
Perde olabilir mi acaba? Doktor bir şey demiş mi?

o kadarını bilmiyorum bende ocak ayında dış gebelik geçirdim iğne ile sonladnı bende mi çektirsem benim rahmimde antevert uterus acaba sakıncalı mı anlayamadım aklıma takıldı

Merhaba tesadüf gördüm yazınızı hemen cevap vermek istedim. Evet benim arkadaşımında kalp şeklindeydi ve perde vardı. Ameliyat oldu çok kısa bir işlemdi. Hemen ayına hamile kaldı. Kesinlikle olmalı çünkü hamile kalamıyordu hiçbir şekilde

Merhaba ben de bişey sorcam bu hsg adet bitiminden sonra çekilmiyormu ben adet olduğum tarihi söyledim ve bana 1 ay sonra adet old güne randevu verdi doktor o tarihte ya adet olacam yada çok yakın olacak kafam karıştı nasıl olacak

X