Rahim filmi

sevgi232

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2024
87
17
21
Merhaba bu ay rahim filmi çektirdim doktorum bu ay %25 gebe kalma olasılığı daha yüksek dedi. Rahim filmi çekildikten ne kadar süre sonra hamile kaldınız.

Merhaba bu ay rahim filmi çektirdim doktorum bu ay %25 gebe kalma olasılığı daha yüksek dedi. Rahim filmi çekildikten ne kadar süre sonra hamile kaldınız.
Bende çekildim Salı günü ilişki dedi 4 gün bekliyoruz yani biz inşallah olur 1 yıl oldu çünkü umarım şans artar ve nasip olur

İnşallah benim de 1 yıl oldu. 18 Haziran adet tarihim inşallah vardır
İnşallah benimde 3 Temmuz doktor 10 günlük gecikme olursa seviniriz dedi sanırım Hsg gecikme yapıyor çünkü 10 gün çok değil mi ömrü hayatım boyunca sadece 3 gün geciktim o da önceki reglimdi heveslenmiştim ama olmadı

Rahim filmi çekildim sonraki reglim çgeçince çatlatm aiğnesi oldum hamile kaldım

Rahim filmi çekildim sonraki reglim çgeçince çatlatm aiğnesi oldum hamile kaldım
Benim de adet tarihim bugün ama adet olmadan 2-3 gün önce bel karın ve kasık ağrısı olunca göğüsler şişince adet olacağımı anlardım ama bu ay 10 gün önceden başlayan sağ kasık ağrım oldu ve bir haftadır akıntım var 2 gündür de kabızlık gaz var adet belirtisi yok

Hamikelikte alıntı olmuyor ilk ayalrda kuruluk oluyor hatta ben iğnenin etkisi snaıyorudm normalde günlük çamaşır değişen biriyim bazen günd eiki değişridim hamile kaldıgımda çamaşırım hep temizdi. Ama on gün önceden anşlayan aksık agrısı belirti

Benim de akıntım adet olmadan iki gün önce başlardı

Benim de akıntım adet olmadan iki gün önce başlardı
Yani en belirgin belirti şu adet sancısı giriyo gibi olup üç saniye gelan sürüp geçiyorr. Ve böyle ağır bişey kaldırırken yada eğilirken sol yada sağ kasıkta yumru gibi bişey hissediyorsun.

Yani en belirgin belirti şu adet sancısı giriyo gibi olup üç saniye gelan sürüp geçiyorr. Ve böyle ağır bişey kaldırırken yada eğilirken sol yada sağ kasıkta yumru gibi bişey hissediyorsun.
Evet benim de sağ kasığımda öyle bir ağrı var 3 gün boyunca sonra geçti şimdi az az var sadece sağ tarafta

İnşallah gebesinizdir sizin olmama sebebi var mıydı
Polikistik var bende ama her ay düzenli adet olurum 5 aydan fazladır matofin kullanıyorum insülin direnci için baya kilo verdim kendi doktorum eşimin sonuçlarına baktı bir sıkıntı yok dedi ama açıklamada astenozoospermi yazılmış tam anlamadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…