RAHİM FİLMİ

Tüplerimin ikisi de açıktı ama film çektirmeden önce de araştırmıştım tüplerde çok minik yapışıklıklar olabiliyormuş doktorların bile göremediği. Bu yüzden rahim filminde verilen sıvı o yapışıklıkları açtığı için hsg sonrası hamile kalan çok fazla insan oluyor. Tabii bazılarında hsg sonrası da oluşamayabiliyor. Sebepsiz infertilite gibi. Çok şükür ki Rabbim nasip etti bize 🤲🏻🧿🥰
Doktorumda şişlik falan bazen oluyo onu görebiliyoruz demişti de bende de hiç bir sıkıntı yok şükür bu ay olmazsa tutmazsa ağustos ayında düşünüyorum inşAllah

Ben Ocak ayında Tekirdağ StarMedika da Rahim filmi çektirdim anestezili 4000 sol tüpüm kapalı hiç hamile kalmadım. Önümüzdeki ay aşılama yaptircam kısmet olursa

Ben Ocak ayında Tekirdağ StarMedika da Rahim filmi çektirdim anestezili 4000 sol tüpüm kapalı hiç hamile kalmadım. Önümüzdeki ay aşılama yaptircam kısmet olursa
Bir sorununuz varmıydı özel değilse aşılama dediğiniz için soruyorum
Bir de sigortanız varmı benim yok rahim filmi baya zorluycak beni

Bir sorununuz varmıydı özel değilse aşılama dediğiniz için soruyorum
Bir de sigortanız varmı benim yok rahim filmi baya zorluycak beni
Evet eşimin sigortası var. Bütün testler normal çıktı hormon testi ,amh testi, tam kan sayımı genetik testler rahim filminde sol tüp kapalı biri açık doktor bir tüp yeterli dedi ama 6 aydır hiç gebelik olmadı. İki senelik evliyim bu arada.

Evet eşimin sigortası var. Bütün testler normal çıktı hormon testi ,amh testi, tam kan sayımı genetik testler rahim filminde sol tüp kapalı biri açık doktor bir tüp yeterli dedi ama 6 aydır hiç gebelik olmadı. İki senelik evliyim bu arada.
Rahim filmi çekilirken sol tüpünüz kapalıysa neden açılmadı kapalı tüp var sa açılıyor diye biliyorum

Merhaba gelecek ay rahim filmi çekilmeyi düşünüyorum sigortam yok ve hangi hastanelerde çekildiğini bilmiyorum her hastane çekmiyormuş
Aranızda Lüleburgaz ,Çorlu veya civarında çektiren varmı ? Bir de denildiği kadar ağrılı bir işlem mi çevrem öyle söylüyor biraz korkuyorum
1 senelik evliyim çok şükür hiç bir sorunum yok eşim de de hamile kalamadığımı tüplerime bağlıyorum çünkü zamanında çok enfeksiyon tedavisi gördüm hatta ara ara az su içtiğimde tetikliyor gibi hissediyorum yanma oluyor vajina da
Çok istiyorum anne olmak Allah her kadına nasip etsin bu duyguyu 🙏🏻♥️😢
Canım devleti bilmiyorum ama bugün özelde çektirdim. Anestezili çekildim. Alet c kollu değildi. Şuan oldukça iyiyim kendini korkutma hiç. Devlette sanırım anestezi yok ama anestezili çektirirsen çok kolay oluyor. Hiç erteleme.

Canım devleti bilmiyorum ama bugün özelde çektirdim. Anestezili çekildim. Alet c kollu değildi. Şuan oldukça iyiyim kendini korkutma hiç. Devlette sanırım anestezi yok ama anestezili çektirirsen çok kolay oluyor. Hiç erteleme.
Bana da haftaya çekilecek ama anestezili mi diye sormayı unuttum.
6.5 fiyat verdiler. Anestezilidir inşallah.

Amiiiin en kısa zamanda hayırlısıyla 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🌸 İstanbul’a geliş dönüş yapabilirseniz sonomed ya da echomar çok iyi c kollu cihaz kullanan bir merkezde çekilirseniz korkmanıza gerek kalmaz ben rahim filmi çekildiğim ay hamile kaldım 3 yıldan (arada bir kimyasal gebelikten) sonra geldi 🌸♥️
Bende salı günü cektirecegim Kadıköy'de.islem ne kadar sürüyor ve acı ağrı birşey hissediyormusunuz acaba aşırı stresliyim ve korkuyorum

Bende salı günü cektirecegim Kadıköy'de.islem ne kadar sürüyor ve acı ağrı birşey hissediyormusunuz acaba aşırı stresliyim ve korkuyorum
Korkmanızı çok iyi anlıyorum ben de kendime çok sıkıntı yapmıştım normal alttan muayene gibi hatta tahliller için gittiğimde normal alttan muayene bile daha çok canımı acıtmıştı. Ne kadar sürdü tam hatırlamıyorum kısa sürdü sonra giyinip sonucu bekledim çıkınca da gezmeye gittim inşaallah sizin de çok rahat geçer 🥰🤲🏻🤲🏻🤲🏻

X