rahim filmi

Asel21

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2018
566
745
kızlar,istanbulda devlet hastanesinde yakın zamanda rahim filmi çektirenler nerede çektirdiğini paylaşabilirmi

kızlar,istanbulda devlet hastanesinde yakın zamanda rahim filmi çektirenler nerede çektirdiğini paylaşabilirmi
Merhaba geç oldu ama ben dün bağcılar eğitim ve arş.hastanesinde çektirdim..Çok acıdı diyenler sanırım kişiden kişiye değişiyor.Korkulucak bir acı değil

Ben cektirmedim ama bununla ilgili konuşan bı doktoru dinlemiştim korkulacak bir durum olmadığını acı ağrı olursa da en fazla adet sancısı kadar olacağını gunlgü rutini etkilemedigini falan anlattı. Paylaşmak istedim terdiginligin gitsin diye

teşekkür ederim süreç uzadıkça daha çok tedirgin oluyorum

Malesef öyle yerlerde tanıdık olmayınca olmuyor .Bi tanıdğımız vardı o ayarladı yoksa çok zor randevu alanlar olmuş
tanıdıkta yok malesef bağcılar dolu demişti sorduğumda, bakırköy sadi konuk önceden çekiyomuş kaldırmışlar başkada çeken bi yer bulamadım henüz, özellerde çok pahalı off off

tanıdıkta yok malesef bağcılar dolu demişti sorduğumda, bakırköy sadi konuk önceden çekiyomuş kaldırmışlar başkada çeken bi yer bulamadım henüz, özellerde çok pahalı off off
Çok zormuş sanırım ama camlı kahvede betatorm diye biyer var 500 tl ye fiyat aldım

İnşallahh canım hep beraber alırız.
Sen naptın karar verdin mi yaptırıcakmısın
betatomda yaptırıcam canım konuştum bugün adet olduğumda arayıp randevu alıcam
uzadıkça strese giriyorum bian önce olsun bitsin
Rabbim çok bekletmez bizi inşallah
sen ne kadar süredir bekliyosun

betatomda yaptırıcam canım konuştum bugün adet olduğumda arayıp randevu alıcam
uzadıkça strese giriyorum bian önce olsun bitsin
Rabbim çok bekletmez bizi inşallah
sen ne kadar süredir bekliyosun
canım ben daha önce 2 tane kimyasal gebelik yaşadığım için doktorum henüz gerek yok rahminde sorun olsaydı kötü de olsa o 2 tecrübeyi yaşayamazdın dediği için bekledik son 4 aydr doktora gitmiyordum ve buna ben karar verdim rahim filmi devamında çok hamile kalanlar olduğu için yaptırmak istedim kısmet bu ayaymış dedik bakalım

İnşallahhh biz ve bizim gibi isteyenler herkese rabbim hayırlısını nasip etsinnn

amin canım inşallah
bende 1.5 yıldır istiyorum bi tane düşüğüm var doktora gittiğimde hormon testleri ,hsg,eşimden sperm testi istedi hormon testlerini yaptırdım hsg ve sperm testi kaldı inşallah bi sıkıntı çıkmaz Allah aratmaz hiçbrimize

Ben tüm testlerimi yaptırdım hepsi normal zaten normal olmasa o kötü tecrübeleri yaşamazdık cnımm
Bizim için sadece zaman lazımmm

Merhaba kızlar dün akşam kendi doktoruma rahim filmimi götürdüm ve şükürler olsun ki sorun yokk ve şansıma güzelce çatlamış bi yumurtam olduğunu söyledi ve bol boll değerlendirin dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…