Rahim filmi yapanlar lutfen bir bakarmisinizzzz 🫠🫠

Peki ne zamandır dusunuyodunuz hamileliği
2 yıldır hiç korunmuyorduk ama aşırı bir isteğimiz de yoktu akışa bırakmıştık yumurtalama zamanımı takip etmiyordum ilişki için. Bir kere klomen kullandığım ay denk getirmeye çalışmıştım onda da kist olmuş zaten olmadı. Son 3 ay bir tık dikkat ettik son ay da film oldu işte Allah nasip etti çok şükür.

Merhaba, ben de yaptırmak istiyorum. Ben de duydum gebe kalmayı kolaylaştırıyormuş, nerede çektirdiniz

Allah analı babalı büyütsün inşallah, ben de çekinicem bu ay da tutmazsa

Merhaba, ben de yaptırmak istiyorum. Ben de duydum gebe kalmayı kolaylaştırıyormuş, nerede çektirdiniz
Merhaba ben istanbulda yaşıyorum atakent görüntüleme merkezinde çekildim özel bir klinik gerçekten aşırı rahat ve kolay gecti çok guleryuzlu anlayışlı calisanlardi 1500 TL ye çekildim anestezi asla gerekmiyor gönlün rahat olsun

Maşallah Rabbım sağlıklı sıhhatli kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

Peki rahim filminden önce ne kadar zamandır olmuyordu hamilelik yani ne kadardır bekliyordunuz rahim filminden sonra kaldım diyebileceğiniz bir durummu tabi takdir allahin
Bende durum şu şekilde ilerledi 2021 ocakta hamile olduğumu öğrendim şubatta kürtaj oldum 7 haftalıktı. Kürtajdan sonra polikistik over olduğumu öğrendim hormonel değilmiş yumurtalık olarakmış. 6 ay geçtikten sonra 2021 eylülde dış gebelik oldu tam tamına 1 ay kadar kanamayla düştü benim küçük bir değerdi sonrasında tam üstünden 1 yıl geçti ve ben dedimki neden hamile olamıyorum psikolojik olarak düşünüyorduk ki troidlerim coşmuş ve insülin direncim oynamış bunun için tedaviye başladık o dönemde rahim filmine girdim doktorum tüpler tıkanmış olabilir dış gebelikten ötürü dedi ama benim tüpler açıkmış oysaki velhasıl kelam troidleri hormonları dengeledim birde ben hamile kaldığım ay eşimle ayrı kalmıştık cenaze sebebiyle annemdeydim hatta ozaman yumurtladım eşimle konuştuk bu ay geçti kısmet artık dedik ve kafadan onu atmıştık haliyle ve ne hikmet bilmiyoruz ayrı kalmaktan işe yaradı galiba kafadada o yok ya ben hamile kalmışım durum bu ama şunu çok iyi biliyorum etrafımda rahim filminden sonra hamile kalan çok insan var tüpleri tıkalı olan için bide kafadan bebek olayını atmak lazım özellikle vücudunu dinleme aman yumurtladımmı aman hamilemiyim yoksa adetmi bu demeye başlayınca otomatik kasılıyorsun ve engelliyorsun psikolojik olarak bu arada doktorun yaklaşımı ve yönlendirmeside çok önemli yanlış ilaç bile kullandıran oldu bana ahhh ahhh nasip işte ya

Çok teşekkür ederim çok güzel anlatmışsın gerçekten nasip öyle bir an oluyor ki zamanı vakti gelince kafandan atmış oluyorsun ama bunu kafandan atmana bağlıyorsun aslında nasip vakti zamanı gelince nasip oluyor Rabbım en kısa zamanda kucaklarimizi doldursun insalalh

Kesinlikle öyle vakit zaman geldimi hiç bir şey olmuyor rabbim arattırmasın hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin isteyen herkese bizlerde içinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…