Rahim filmi sonrası

Lafonten111

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2016
77
30
32
Merhaba, bu sabah rahim filmi çekildim. Doktor kaç gün sonra ilişkiye girebileceğime dair bir şey söylemedi. Ben de sormayı unuttum. Yumurtlamam da 3 gün sonr gözüküyor. Bilgisi olan var mı ?

Merhaba, bu sabah rahim filmi çekildim. Doktor kaç gün sonra ilişkiye girebileceğime dair bir şey söylemedi. Ben de sormayı unuttum. Yumurtlamam da 3 gün sonr gözüküyor. Bilgisi olan var mı ?
Canım bende 2 hafta önce falan çekildim 48 saat korun dedi bana burda diğer arkadaşlarlar da yazmıştı daha önce kimine 1 hafta kimine 1 ay bile demişler 5 gün kanamam oldu benm o yüzden mecbur 5 gün bekledik biz zaten adet 7. gün bitti 8. gün çekildi benm yumurtlamaya daha vardı sorun olmadı

Merhaba kullanılan cihaz ve yönteme (plastik (balon) uç ve demir uç) göre değişiyor. En iyi cevap doktorunuz da.

Bana ertesi gün ilişki olabilir dedi. Plastik uçla, anestesiziz, sadece sıvı verirken sağ kasığımda ağrı oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…