Rahim filmi sonrası oluşan enfeksiyon kokusu

belki2903

Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2022
539
533
Kızlar merhabalar
Uzun zamandan beri takip ediyorum burayı. Sormak istediğim konu şu ben rahim filmi çekildim doktorun verdiği ilaçları kullandım yalnız fitili daimi kullanmadım işlemden bir hafta sonra koku oluştu ve bu koku fitil kullansam dahi geçmiyor böyle bir şey başına gelen oldu mu🥲

Kızlar merhabalar
Uzun zamandan beri takip ediyorum burayı. Sormak istediğim konu şu ben rahim filmi çekildim doktorun verdiği ilaçları kullandım yalnız fitili daimi kullanmadım işlemden bir hafta sonra koku oluştu ve bu koku fitil kullansam dahi geçmiyor böyle bir şey başına gelen oldu mu🥲
koku haricinde akıntı var mı

Kızlar merhabalar
Fitil ilk defa duydum.bende bı hafta önce çektim üç tane içinde olan antibiyotik verdi ve bu benim ikinci hsg cekilmem

Fitil ilk defa duydum.bende bı hafta önce çektim üç tane içinde olan antibiyotik verdi ve bu benim ikinci hsg cekilmem
Biokadin fitil doktor asistanıyla konuştum fitili kullanın geçer dedi geçmezse başka fitil öneririz dedi ama ciddi manada insanın midesini bulandıran bir koku

Kızlar merhabalar
yazın bende çekindim iltihap oluştu doğru sabah açkarnına aslanpençesi çayı içtim öyle geçti

Hatta 2 tane 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ dün bir tane eşim çıkardı bu sabahta ben bir tane daha çıkardım gerçekten insan hayatı bu kadar ucuz
Bu nasıl olabilir ya hangi devirde yaşıyoruz bu kdr sorumsuzluk olmaz şifa bulayım diye gidiyorsun yaptıklarına bak bence şikayetçi olmalısınız

Şikayetçi olacağım ama bana dönüş yapacaklarını söyleyip hala aramadılar
Bu kdr sorumsuzluğun ardından arayacaklarını sanmıyorum sen vazgeçme şikayetçi ol ki bi daha kimsenin başına gelmesin iyi ki fark edebilmişsin başka bir doktora gidip kontrolunu de yaptır üzüldüm senin adına gerçekten gelmiş geçmiş olsun

Bu kdr sorumsuzluğun ardından arayacaklarını sanmıyorum sen vazgeçme şikayetçi ol ki bi daha kimsenin başına gelmesin iyi ki fark edebilmişsin başka bir doktora gidip kontrolunu de yaptır üzüldüm senin adına gerçekten gelmiş geçmiş olsun
Çok sağol canım hala arayan olmadı ama gidip artık film falan mı ne çekerlerse baktırcm şifa bulalım derken sağlığımızdan oluyorduk

X