Rahim filmi için yardımmmmm

BirMucizeOlsunb

GebeKalmaPesinde
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2022
2.243
727
27
Kızlar ben 2 3 aydır tam adet olamiyordum kahverengi olup bitiyordu. Sonra adet söktürücü olarak duphaston yazdı doktor. Ilac bitiminden 3 gun sonra yani bugün adet olmaya basladim kırmızı ile başladı ve hafif agrilarla. (Açıkçası buna şükrettim, kac ay adet olmayinca.)

sorum şu. Bugun rahim filmi icin randevu alacağım. Normalde 1 hafta sürüyor benim adetim. (5 gün akinti oluyor 6. Gün bitti saniyorum 7 . Leke geliyor) arayip 1 hafta sürüyor diyeceğim lakin ya cuma biterse adetim. Araya hafta sonu giricek birde 1 gun öncesinden gidip gebelik testi verecegim pazarteside öyle gidecek. 3 gun bosa gitmis olacak sali günü rahim filmi cekilir mi?
Bazi yerler cekiyo bu gideceğim yer kabul etmiyo

Adet başlangıcından itibaren en geç 10 gün içinde çektirebilirsiniz.

Bugünü de sayarsak en son 27 sine kadar çektirebilirsiniz.
Çektireceğim yere gecen aylarda randevu aldigimda cuma günü biterse pazartesi cekilir mi dediğimde olmaz dediler o kadar bekleyemeyiz dediler. O yuzden sordum. Genelde de sizin dediginizi okuyorum. Hastahaneden hastaneye fark var sanirim. Hastaneye cuma günü biterse adetim cuma günü bittiğini söylemesem pazartesi gebelik testi versem sali da cekime girsem bi sorun olmaz değil mi. Kusura bakma lütfen tekrar tekrar soruyorum ama icimi rahatlatmam gerekiyor

Bende çektirmiştim birkaç ay önce.Özellikle adetin 7.günü olması gerektiğini söylemişti doktorum bana.Temiz olup olmamak çokta farketmiyor.Sonrasında tekrar kanama oluyor zaten.Yanınızda ped olsun muhakkak.İşlem sonrası kullanın ki sıkıntı yaşamayın.

Teşekkür ederim, ben duphaston kullanimi sonucu dün adet oldum. Şükür suan devam ediyo. Dün aradığım da 27 sine randevu verdiler

Bende özel bi görüntüleme merkezinde yaptırcam. bilgi almak için aradığımda Adet bittikten 5,6 gün sonra ilişki olmadan gelin denmişti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…