Rahim filmi hsg yorumu kızlar (resimli) fikri olan yardımcı olabilir mi lütfen

tubiikk

Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2023
349
111
27
Kızlar rahim filmim. Ektedir sol tüp kapalı sağ tüpte hafif genişleme var demişti doktorum size filmi ve sonuç kağıdı paylaşıyorum biligisi olan lütfen yorumlayabilir mi genişleme ciddi derecede mi ?

Eklentiler

• IMG_1687.jpeg
    IMG_1687.jpeg
    117,8 KB · Görüntüleme: 93
  • IMG_1678.jpeg
    IMG_1678.jpeg
    142,7 KB · Görüntüleme: 96
Merhabalar rahim filmini nasıl çektirdiniz acılı bir süreç miydi benden doktorumda istedi bugün onu öğrenmek istiyorum

Merhabalar rahim filmini nasıl çektirdiniz acılı bir süreç miydi benden doktorumda istedi bugün onu öğrenmek istiyorum
Yani benim durumum biraz farklıydı çünkü ben tüp bebek için tedavi görüyorum opu dan çıkıp gittim yani anestezili operasyondan kalktım hsg ye girdim gibi bişey olduğu için bana inanılmaz zor geldi aynı günde 2 ağır işlem gördüğüm için olabilir ama normalde çok zorlanacağınızı sanmam. 5 dakika bile sürecek bir işlem değil çünkü rahme sıvı gönderiyorlar ve adet sancısı gibi kasılmalarınız oluyor bu kadar

Kızlar rahim filmim. Ektedir sol tüp kapalı sağ tüpte hafif genişleme var demişti doktorum size filmi ve sonuç kağıdı paylaşıyorum biligisi olan lütfen yorumlayabilir mi genişleme ciddi derecede mi ?
Canım Galiba sol tüpün kapalı hsg çekilmesine rağmen açıklamamış eğer yanlış anlamadıysam rapora göre belki diğer arkadaşlar daha bilgilidir.. ama korkma böyle durumlar çok oluyor

Canım Galiba sol tüpün kapalı hsg çekilmesine rağmen açıklamamış eğer yanlış anlamadıysam rapora göre belki diğer arkadaşlar daha bilgilidir.. ama korkma böyle durumlar çok oluyor
Cevabın için teşekkür ederim canım. Evet sol tüpüm kapalı maalsef hsg çekim esnasında da söylediler. Ben sadece sağdaki genişlik kısmını çözememiştim hafif genişlik var demişti sağ tarafta

Cevabın için teşekkür ederim canım. Evet sol tüpüm kapalı maalsef hsg çekim esnasında da söylediler. Ben sadece sağdaki genişlik kısmını çözememiştim hafif genişlik var demişti sağ tarafta
Raporunda öyle bir şey yazmıyor canım ve filmde de görünüyor sağ tüpünde geçiş sağlanmış ancak sol tüpte olmamış tıkanık olduğu için açılmamış sanırım. Bir daha çekilmen gereke bilir veya bir ameliyat ile acilabilir doktora danışmak lazım mutlaka

Raporunda öyle bir şey yazmıyor canım ve filmde de görünüyor sağ tüpünde geçiş sağlanmış ancak sol tüpte olmamış tıkanık olduğu için açılmamış sanırım. Bir daha çekilmen gereke bilir veya bir ameliyat ile acilabilir doktora danışmak lazım mutlaka
Anladım canım çok teşekkür ederim zaten tüp bebek tedavisindeyiz solun kapalı olması sorun değil dedi doktorum umarım bi sıkıntı çıkmaz 🌸🙏

Bende çok inanıyorum her ne kadar bazen Umutlarım kırılsada :)
Sizinde mi tüp bebek olacak 🥲
Nasip walla doktorlar doğal yolla olur dedi ama. Kaç sene oldu artık bakalım biz rafa kaldırdık şuan zaten tüp bebek pahalı birikim yapmak lazım herşeyin hayırlısını diliyorum 🙏🏼

Nasip walla doktorlar doğal yolla olur dedi ama. Kaç sene oldu artık bakalım biz rafa kaldırdık şuan zaten tüp bebek pahalı birikim yapmak lazım herşeyin hayırlısını diliyorum 🙏🏼
İnşallah doğal yolla kalırsınız sorun yok mu ikinizdede eşinle
Tüp bebek ciddi bir maliyet ne yazıkkı

İnşallah doğal yolla kalırsınız sorun yok mu ikinizdede eşinle
Tüp bebek ciddi bir maliyet ne yazıkkı
Var ama her çiftte olabilecek şeyler bende pko var eşimde hareketsizlik ama onun değerleri düzelmeye başladı benimde adet düzensizliğim vardı şükür oda geçti arada düzensiz oluyor okadar ..

X