Gebeliğe Hazırlık Rahim filmi hsg yorumlar misiniz lutfen

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Sudesuuu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2020
137
36
39
Kizlar bugun rahim filmi cektirdim sonuctan anlayan var mi acaba ? Bu sekilde hamile kalabilir miyim ?

Eklentiler

• B3DC5947-0E08-4C67-B7D4-B289ED79EA0B.jpeg
    B3DC5947-0E08-4C67-B7D4-B289ED79EA0B.jpeg
    122,1 KB · Görüntüleme: 294
Kizlar bugun rahim filmi cektirdim sonuctan anlayan var mi acaba ? Bu sekilde hamile kalabilir miyim ?
Cevat beyde çektirmişsiniz zaten rahim filminde en iyi doktor kendisi. Benim anladığım ilaç tüplerinizden geçmiş tıkalı değil. Dr beye sormadınız mı tüplerim açık mı diye veya kendisi bi açıklama yapmadı mı. Başka bir sıkıntınız yoksa tabiki hamile kalırsınız. Ne kadar zamandır bebek düşünüyorsunuz

Cevat beyde çektirmişsiniz zaten rahim filminde en iyi doktor kendisi. Benim anladığım ilaç tüplerinizden geçmiş tıkalı değil. Dr beye sormadınız mı tüplerim açık mı diye veya kendisi bi açıklama yapmadı mı. Başka bir sıkıntınız yoksa tabiki hamile kalırsınız. Ne kadar zamandır bebek düşünüyorsunuz
Ben inanin orda dr sonuca bakar diye hic aklima gelmedi kendi drum istedi hemen Ona gittim gosterdim tuplerin acik ama biraz yapisiklik var dedi histeroskopi olman lazim dedi anestesizli bir islemmis Bende bu islem olmadan saglikli bi gebeligim olmaz mi diye Merak ediyorum :KK43: 2 senedir dusunuyorum kan pihtilasmasi var Bende 2 kalp durmasi sonucu 2 kurtajim vardi

Ben inanin orda dr sonuca bakar diye hic aklima gelmedi kendi drum istedi hemen Ona gittim gosterdim tuplerin acik ama biraz yapisiklik var dedi histeroskopi olman lazim dedi anestesizli bir islemmis Bende bu islem olmadan saglikli bi gebeligim olmaz mi diye Merak ediyorum :KK43: 2 senedir dusunuyorum kan pihtilasmasi var Bende 2 kalp durmasi sonucu 2 kurtajim vardi
Anlıyorum yapışıklık açılıyor diye biliyorum bazılarında da açıldıktan sonra tekrar yapışabiliyormuş. Benim 2 tüpüm de tamamen kapalı. 6 ay tedavi gördüm sonra cevat beye gittim ama açılmadı tüplerim. Tüp bebek yap başka çaresi yok dedi ameliyat da önermedi. Sizin en azından ameliyatla yine olma ihtimali var inşallah da olur. Kan pıhtılaşması icinde tedavi uyguluyorlar. Bir doktora daha gösterin sonucunuzu o da ameliyat derse ameliyat olursunuz.

X